CSR: kamień węgielny strategii GEODIS

Sektor Transport and Logistics jest znaczącym konsumentem energii, miejscem zatrudnienia i kluczowym partnerem producentów z branży przemysłowej oraz handlu światowego. W związku z tym staje w punkcie przecięcia wielu wyzwań ekonomicznych, środowiskowych i społecznych. Odpowiedzialność Społeczna Przedsiębiorstw (Corporate Social Responsibility - CSR) znajduje się w centrum strategii GEODIS. Ma to swój wyraz w naszym korporacyjnym planie i stanowi element naszej codziennej działalności.

Nasze podejście do zagadnień CSR

GEODIS commitments Nasze podejście do Społecznej Odpowiedzialności Przedsiębiorstw (CSR) oparte jest na Złotej Zasadzie „Bądź dobrym obywatelem”, jednej z 7 Złotych Zasad programu doskonalenia ustawicznego STS. Dlatego też CSR jest jedną z 7 wiodących zasad GEODIS prowadzących do realizacji planu korporacyjnego, jakim jest Ambition 2018.

Świadectwa

Interviews Interesariusze GEODIS wyrażają swoje zdanie

Wskaźniki

Indicators GEODIS przeprowadza zainicjowany kilka lat temu proces dotyczący uzyskania certyfikatów dla swych zakłądów w zakresie jakości, bezpieczeństwa i wpływu na środowisko.

Raporty dotyczące Odpowiedzialności Społecznej Przedsiębiorstw /CSR/

CSR reports GEODIS publikuje raport dotyczący rozwoju zrównoważonego/CSR co roku od 2009 r. Zapraszamy do przejrzenia najnowszych raportów dotyczących Odpowiedzialności Społecznej Przedsiębiorstw.

Publikacje prasowe

Publikacje prasowe

07/18/2016

GEODIS opens new Oil & Gas hub in Aberdeen, Scotland Czytaj dalej

Wszystkie komunikaty prasowe

Wiadomości

Wiadomości

07/21/2016

Safety: a fundamental for Nestlé and GEODIS Czytaj dalej

Zobacz wszystkie wiadomości