Lotnictwo i obronność (Aerospace & Defense)

Skrócone czasy postoju (TAT) i czasy realizacji oznaczają, że nie możecie sobie pozwolić na czekanie na części. GEODIS rozumie, że te same siły, które są źródłem fascynujących możliwości w branży lotnictwa i obronności, równocześnie są też źródłem wyzwań wymagających sprawnych rozwiązań. Nasza grupa dostarcza rozwiązań odpowiadających na szczególne wyzwania będące udziałem naszych klientów, obniżających koszty przez optymalizację łańcucha dostaw i zapewniających Wam możliwość skupienia się na rozwoju swojej działalności.

Lotnictwo

Aerospace W coraz bardziej mobilnym świecie branża lotnicza upatruje zarówno wyzwania jak i nowe możliwości. Uziemiony samolot potrzebuje zarówno części zamiennych jak i wsparcia serwisowego - gdzie oba elementy zależą od efektywnego transportu i logistyki. GEODIS opracował szyte na miarę rozwiązania pomagające spełnić te potrzeby.

Obronność (Defense)

Defense Logistyka w sektorze obrony to wysoko wyspecjalizowany obszar łączący ministerstwa, głównych dostawców wojskowych i jedyne w swoim rodzaju środowisko pracy. GEODIS ma udokumentowane doświadczenie w dostarczaniu bezpiecznych i zgodnych z przepisami rozwiązań transportowych, także w tych najbardziej wymagających sytuacjach.

Publikacje prasowe

Publikacje prasowe

10/27/2016

GEODIS, a new logistics partner for Giordano Vini in Italy Czytaj dalej

Wszystkie komunikaty prasowe

Wiadomości

Wiadomości

09/20/2016

Spotkajcie się z GEODIS na Szczycie 3PL w Venlo w dniach 10-12 października Czytaj dalej

Zobacz wszystkie wiadomości