Branża motoryzacyjna

Branżę motoryzacyjną z jej rozszerzającymi się sieciami dystrybucji, złożonymi łańcuchami dostaw i olbrzymią konkurencyjnością, charakteryzuje jeden z najwyższych poziomów wyzwań w ujęciu gospodarki globalnej. Co więcej, Wasza firma musi łączyć wydajność z troską o środowisko. Obecna jest ciągła presja na zwiększanie efektywności równolegle ze zmniejszaniem śladu węglowego. Aby pomóc Wam spełnić te cele w dziedzinie transportu i logistyki, GEODIS przygotował wszechstronny zestaw rozwiązań i podstawowych usług.

Automotive

Wyzwania związane z łańcuchem dostaw na rynku motoryzacyjnym  lien

Jako firma z branży motoryzacyjnej, stajecie przed licznymi wyzwaniami biznesowymi. Ciągła presja rynku wymusza obniżanie kosztów, uwzględnienie wahań popytu i spełnianie rozmaitych norm bezpieczeństwa, jakości i ochrony środowiska. Zarówno łańcuch dostaw, jak i zakłady produkcyjne firmy muszą działać na najwyższym poziomie, jednocześnie utrzymując dodatni bilans przepływów gotówkowych. Każdy z tych obszarów wiąże się z odrębną listą ważnych kwestii.

Rozwiązania GEODIS dla rynku Automotive lien

GEODIS pomaga producentom i dostawcom z branży motoryzacyjnej w optymalizacji łańcuchów dostaw end-to-end. Niezależnie od tego, czy chodzi o współpracę z dostawcami Tier N, wsparcie procesów linii produkcyjnych, dostawę części do Waszej sieci dystrybucji czy o transport gotowych samochodów, nasi eksperci logistyczni mogą zapewnić niezawodne i efektywne rozwiązania.

Usługi GEODIS niosące wartość dodaną dla rynku motoryzacyjnego  lien

Jako światowy lider w swojej branży, GEODIS jest jednym z niewielu operatorów mogących zaoferować w pełni zintegrowane rozwiązania transportowo logistyczne dla przemysłu motoryzacyjnego. Od dostawy części dla linii montażowych aż do posprzedażowej dystrybucji części zamiennych, GEODIS świadczy szeroką gamę kluczowych usług.

Przykład GEODIS  lien

Odkryj jak nasze wartościowe rozwiązania zapewniają optymalne zarządzanie łańcuchem dostaw.

Publikacje prasowe

Publikacje prasowe

10/27/2016

GEODIS, a new logistics partner for Giordano Vini in Italy Czytaj dalej

Wszystkie komunikaty prasowe

Wiadomości

Wiadomości

09/20/2016

Spotkajcie się z GEODIS na Szczycie 3PL w Venlo w dniach 10-12 października Czytaj dalej

Zobacz wszystkie wiadomości