Przemysł

Branża przemysłowa napotyka rozmaite wyzwania logistyczne związane z bezpieczeństwem, elastycznością i wysokimi wymaganiami technicznymi. GEODIS, jako doświadczony partner firm działających w branży przemysłowej, opracowuje i wykonuje rozwiązania logistyczne end-to-end dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta. Korzystając z dedykowanych zasobów ludzkich i materiałowych, nasza grupa pozwala Wam osiągać globalną konkurencyjność poprzez łańcuch dostaw.

manufacturing

Wyzwania związane z łańcuchem dostaw na rynku przemysłowym  link

Transport i logistyka odgrywają decydującą rolę jeśli chodzi o konkurencyjność firm z sektora przemysłu. GEODIS dysponuje wszelkimi zasobami potrzebnymi, aby sprostać Waszym potrzebom na 120 rynkach krajowych.

Rozwiązania GEODIS dla rynku przemysłowego  link

Niezależnie od tego, czy są dedykowane, czy uwspólnione, rozwiązania GEODIS łączą zasoby operacyjne i doświadczenie rynkowe. Naszym celem jest możliwie bliska współpraca zgodna z Waszą strategią. Obecny na 120 rynkach krajowych GEODIS wspiera liderów przemysłu w optymalizacji łańcuchów dostaw.

Usługi GEODIS niosące wartość dodaną dla rynku przemysłowego   link

Rozwiązaniom GEODIS towarzyszą usługi niosące wartość dodaną dostosowane do potrzeb wszystkich branż przemysłowych. Od montażu do pakowania poprzez obsługę formalności celnych, zespoły GEODIS mają jeden cel: przezwyciężanie Waszych trudności w zakresie logistyki

Przykład GEODIS link

Odkryj, w jaki sposób nasze wartościowe rozwiązania zapewniają optymalne zarządzanie łańcuchem dostaw.

Publikacje prasowe

Publikacje prasowe

10/27/2016

GEODIS, a new logistics partner for Giordano Vini in Italy Czytaj dalej

Wszystkie komunikaty prasowe

Wiadomości

Wiadomości

09/20/2016

Spotkajcie się z GEODIS na Szczycie 3PL w Venlo w dniach 10-12 października Czytaj dalej

Zobacz wszystkie wiadomości