Trzy argumenty za dołączeniem do GEODIS

Talenty naszych zespołów stanowią podwalinę naszej strategii. Chcąc wspierać nasz rozwój i osiągać nasze ambitne i trwałe cele, musimy przyciągnąć i zatrzymać ludzi najbardziej utalentowanych.

People abstract
 

Transport i logistyka to kluczowa branża gospodarki lien

Transport i Logistyka to branża, w której globalne łańcuchy dostaw odgrywają podstawową rolę, tworząc połączenia między krajami i rozpowszechniając technologię na całym świecie. Ma również kluczowe znaczenie dla funkcjonowania innych sektorów gospodarki, takich jak, na przykład, produkcja przemysłowa i rolnictwo, obie zależne od szybkiego, efektywnego kosztowo i niezawodnego dostarczenia towarów do konsumentów. Łańcuch wartości na tyle nabrał znaczenia w dziedzinach takich jak zaawansowane technologie, że ich wdrożenie byłoby obecnie niemożliwe bez silnego sektora transportu i logistyki we wszystkich zainteresowanych krajach.
 

GEODIS oferuje możliwość zrobienia międzynarodowej kariery  lien

Praca w GEODIS otwiera perspektywy zrobienia międzynarodowej kariery. Dzięki swojemu ogólnoświatowemu zasięgowi, GEODIS oferuje swoim pracownikom szansę na pracę w Europie, Azji, oraz w obu Amerykach, w ramach konsekwentnej kultury korporacyjnej.
 

Rozwój kariery i ciągła mobilność w GEODIS  lien

GEODIS oferuje wszystkie zalety wielkiej międzynarodowej korporacji. Firma przywiązuje ogromną wagę do satysfakcji z wykonywanej pracy. Nieustannie doskonali procesy takie, jak wprowadzanie nowych pracowników, awanse i dostęp do szkoleń, chcąc zapewnić najbardziej satysfakcjonujące warunki pracy dla wszystkich pracowników.

Publikacje prasowe

Publikacje prasowe

10/27/2016

GEODIS, a new logistics partner for Giordano Vini in Italy Czytaj dalej

Wszystkie komunikaty prasowe

Wiadomości

Wiadomości

09/20/2016

Spotkajcie się z GEODIS na Szczycie 3PL w Venlo w dniach 10-12 października Czytaj dalej

Zobacz wszystkie wiadomości