Ubezpieczenie ładunku

Zapewniane przez nas ubezpieczenie ładunku obejmie ochroną Wasz fracht w następujących rodzajach transportu

Freight forwarding cargo insurance

Standardowa oferta ubezpieczenia ładunku (np. wszelkie przechowywanie pomiędzy dwoma typami transportu w oczekiwaniu na dostawę do ostatecznego miejsca przeznaczenia). Jednakże ubezpieczenie jest ważne nie tylko w fazie faktycznego transportu. Różne zdarzenia mogą mieć miejsce również w magazynach, poza czasem realizacji normalnego transportu. Z tego względu GEODIS oferuje plan ubezpieczeniowy, w ramach którego Wasze towary są również chronione w dowolnym momencie podczas przechowywania.

Typ Opis Korzyści
Ubezpieczenie jednostkowe Ubezpieczenie jednej określonej wysyłki Jeżeli chcecie mieć zapewnioną elastyczność w ciągu roku, jest to dla Was najlepsza opcja. Zapewnia ona spokój, bez konieczności podpisywania umowy na cały rok.
Roczny kontrakt Wszystkie Wasze wysyłki w ciągu danego roku będą objęte ochroną i obowiązuje wyłącznie jedna stawka roczna (określona na podstawie odpowiednich warunków) W przypadku długoterminowych projektów lub regularnie realizowanych wysyłek w ciągu roku, jest to najlepszy wybór pakietu ubezpieczeniowego -   ciągła ochrona przy zminimalizowanej administracji.

 

IRIS

IRIS

IRIS to jedna wspólna platforma do zarządzania zamówieniami, etapami wysyłki/odchyleniami od planu transportu, do monitorowania faktur oraz zarządzania powiadomieniami. Aplikacja połączona jest z całą naszą siecią biur i przedstawicieli.

> PRZEJDŹ DO IRIS

Publikacje prasowe

Publikacje prasowe

10/27/2016

GEODIS, a new logistics partner for Giordano Vini in Italy Czytaj dalej

Wszystkie komunikaty prasowe

Wiadomości

Wiadomości

09/20/2016

Spotkajcie się z GEODIS na Szczycie 3PL w Venlo w dniach 10-12 października Czytaj dalej

Zobacz wszystkie wiadomości