Wyzwania związane z łańcuchem dostaw na rynku przemysłowym

Transport i logistyka odgrywają decydującą rolę jeśli chodzi o konkurencyjność firm z sektora przemysłu. GEODIS dysponuje wszelkimi zasobami potrzebnymi, aby sprostać Waszym potrzebom na 120 rynkach krajowych.

Transport produktów: rozwiązania na miarę potrzeb

Jako długoletni partner globalnych producentów przemysłowych, GEODIS ma olbrzymie doświadczenie w projektowaniu i wdrażaniu rozwiązań dla tego sektora odpowiadających wyzwaniom logistycznym, wobec których staje dany klient.

Śledzenie łańcucha dostaw w czasie rzeczywistym

Rosnąca liczba źródeł dostaw połączona z potrzebą zarządzania zapasami zgodnie z filozofią just-in-time istotnie zwiększyła zapotrzebowanie na potężne rozwiązania umożliwiające śledzenie dostaw. Dla większości firm z branży przemysłowej kluczowa jest możliwość zlokalizowania produktów w czasie rzeczywistym. Wszystkie istotne informacje takie jak zamówienia, numery części, referencje dostawców i/lub klientów - muszą być dostępne w bezpiecznym środowisku.

Obsługa produktów o dużej wrażliwości 

Rynek przemysłowy charakteryzują pewne cechy szczególne, zarówno pod względem natury towarów (chemikalia ciekłe, gazy, substancje radioaktywne), jak i ich wolumenów (surowce, urządzenia przemysłowe, części zamienne i produkty gotowe). Firmy z branży przemysłowej oczekują od partnerów transportowo-logistycznych stosownych umiejętności jeśli chodzi o przewóz ich produktów. Jest to szczególnie istotne, gdy chodzi o obsługę dostaw specjalnych w wybranych krajach.

Wybór dostawcy usług logistycznych zależy bardziej niż kiedykolwiek od jego umiejętności dostarczenia solidnych rozwiązań w odpowiedzi na Wasze wymagania w zakresie logistyki.

Dostarczamy doskonałość operacyjną

Firmy z branży przemysłowej oczekują od swoich partnerów logistycznych olbrzymiego poziomu profesjonalizmu i responsywności, jednocześnie licząc na nienaganne wykonanie ich zadań. Sprawne funkcjonowanie firmy zależy od tego, czy doświadczone zespoły są w stanie dostarczyć „najlepsze w swojej klasie” usługi w środowisku o wysokiej złożoności.

Aby móc dostarczać doskonałość operacyjną, operatorzy logistyczni potrzebuję potężnych procesów optymalizujących wydajność całych łańcuchów dostaw, co umożliwia zwiększenie efektywności i standardów jakości, jak również ograniczenie kosztów.

Oferujemy usługi o wysokim standardzie w pełni zgodne z obowiązującymi przepisami

Firmy podlegające rygorystycznym normom szczególnie dużą uwagę zwracają na wykazanie pełnej zgodności i przejrzystości w działaniu dostawców usług logistycznych. Ich reputacja i sukces zależy od dostarczania usług spełniających wymagania norm i zgodnych z przepisami.

Publikacje prasowe

Publikacje prasowe

10/27/2016

GEODIS, a new logistics partner for Giordano Vini in Italy Czytaj dalej

Wszystkie komunikaty prasowe

Wiadomości

Wiadomości

09/20/2016

Spotkajcie się z GEODIS na Szczycie 3PL w Venlo w dniach 10-12 października Czytaj dalej

Zobacz wszystkie wiadomości