Wyzwania związane z łańcuchem dostaw na rynku FMCG

Dostawcy produktów szybkozbywalnych muszą zarządzać dużymi wolumenami i szybką rotacją razem z dystrybutorami, tak więc oczekują łańcucha transportu i logistyki zdolnego do utrzymania ciągłej zwinności. GEODIS oferuje spersonalizowane wsparcie eksperckie pomagając graczom z sektora FMCG sprostać planom rozwojowym.

Zapewnienie ciągłej dostępności produktów na półkach

W każdym momencie podczas drogi produktu z fabryki do magazynu lub do klienta końcowego potrzebny jest dostęp do dokładnych informacji o jego lokalizacji. Niezawodność śledzenia i powiadomień jest niezwykle istotna dla zapewnienia nieprzerwanych dostaw produktów, pozwalając na przewidzenie i wdrożenie w razie potrzeby rozwiązań awaryjnych. GEODIS spełnia Wasze wysokie wymagania oferując wysokowydajne systemy informacyjne i funkcjonalności umożliwiające śledzenie łańcucha dostaw w czasie rzeczywistym.

Optymalizacja kosztów i inwestycji

Optymalizacja kosztów i inwestycji jest kwestią priorytetową, którą należy uwzględnić na równi z potrzebami związanymi z produkcją. Dlatego też oczekujecie od partnera logistycznego doradztwa i zapewnienia informacji strategicznych w zakresie organizacji planów transportowych i procesów przemysłowych w lokalizacjach logistycznych. Możecie liczyć na doświadczenie GEODIS, które pomoże zoptymalizować inwestycje i osiągnąć ciągłą poprawę wydajności.

Przewidywanie i organizacja w okresach zwiększonej sprzedaży 

Aby przewidywać okresy sezonowego zwiększenia sprzedaży i uzyskać całoroczną doskonałość operacyjną, w szczególności w okresie obowiązywania ofert promocyjnych, potrzebna są olbrzymie zdolności przystosowawcze. Od wielu lat GEODIS mierzy się z tym wyzwaniem każdego dnia przez optymalne zarządzania zasobami ludzkimi.

Uwzględnienie kwestii środowiskowych i społecznych

Plany transportowe powstają tak, aby uwzględnić wpływ środowiskowy, a w całym cyklu operacyjnym maksymalną uwagę poświęca się bezpieczeństwu pracowników. GEODIS wdraża wachlarz środków i inicjatyw dotyczących kwestii bezpieczeństwa i ekologii, mobilizując pracowników do poświęcenia uwagi perspektywie zrównoważonego rozwoju przez cały łańcuch dostaw i pełnej zgodności ze stosownymi normami i przepisami.

Publikacje prasowe

Publikacje prasowe

10/27/2016

GEODIS, a new logistics partner for Giordano Vini in Italy Czytaj dalej

Wszystkie komunikaty prasowe

Wiadomości

Wiadomości

09/20/2016

Spotkajcie się z GEODIS na Szczycie 3PL w Venlo w dniach 10-12 października Czytaj dalej

Zobacz wszystkie wiadomości