CSR: kamień węgielny strategii GEODIS

Sektor Transport and Logistics jest znaczącym konsumentem energii, miejscem zatrudnienia i kluczowym partnerem producentów z branży przemysłowej oraz handlu światowego. W związku z tym staje w punkcie przecięcia wielu wyzwań ekonomicznych, środowiskowych i społecznych. Odpowiedzialność Społeczna Przedsiębiorstw (Corporate Social Responsibility - CSR) znajduje się w centrum strategii GEODIS. Ma to swój wyraz w naszym korporacyjnym planie i stanowi element naszej codziennej działalności.

Nasze podejście do zagadnień CSR

GEODIS commitments Nasze podejście do Społecznej Odpowiedzialności Przedsiębiorstw (CSR) oparte jest na Złotej Zasadzie „Bądź dobrym obywatelem”, jednej z 7 Złotych Zasad programu doskonalenia ustawicznego STS. Dlatego też CSR jest jedną z 7 wiodących zasad GEODIS prowadzących do realizacji planu korporacyjnego, jakim jest Ambition 2018.

Integracja zawodowa nowych pracowników, program TREMPLIN

GEODIS podejmuje zobowiązanie na rzecz integracji zawodowej nowych pracowników na różnych poziomach życia zawodowego.

Świadectwa

Interviews Interesariusze GEODIS wyrażają swoje zdanie

Wskaźniki

Indicators GEODIS przeprowadza zainicjowany kilka lat temu proces dotyczący uzyskania certyfikatów dla swych zakłądów w zakresie jakości, bezpieczeństwa i wpływu na środowisko.

Raporty dotyczące Odpowiedzialności Społecznej Przedsiębiorstw /CSR/

CSR reports GEODIS publikuje raport dotyczący rozwoju zrównoważonego/CSR co roku od 2009 r. Zapraszamy do przejrzenia najnowszych raportów dotyczących Odpowiedzialności Społecznej Przedsiębiorstw.

Wiadomości

Wiadomości

09/20/2016

Spotkajcie się z GEODIS na Szczycie 3PL w Venlo w dniach 10-12 października Czytaj dalej

Zobacz wszystkie wiadomości

Publikacje prasowe

Publikacje prasowe

10/27/2016

GEODIS, a new logistics partner for Giordano Vini in Italy Czytaj dalej

Wszystkie komunikaty prasowe