Obronność (Defense)

Logistyka w sektorze obrony to wysoko wyspecjalizowany obszar łączący ministerstwa, głównych dostawców wojskowych i jedyne w swoim rodzaju środowisko pracy. GEODIS ma udokumentowane doświadczenie w dostarczaniu bezpiecznych i zgodnych z przepisami rozwiązań transportowych, także w tych najbardziej wymagających sytuacjach.

Wyzwania związane z łańcuchem dostaw w sektorze obrony

Supply chain challenges in the Defense market Logistyka obronności to szczególnie wyspecjalizowany obszar łączący ze sobą najwyższe szczeble sektorów publicznego i prywatnego. Ministerstwa i departamenty rządowe współpracują z głównymi dostawcami wojskowymi przy ściśle zdefiniowanych rolach i zakresach odpowiedzialności i wspólnym celu. GEODIS wpasowuje się w ten kontekst, dostarczając szyte na miarę rozwiązania transportowo-logistyczne odzwierciedlające wyjątkowość wymagań sektora obrony w zakresie zgodności z przepisami, bezpieczeństwa i stanowiących wyzwanie lokalizacji dostaw.

Rozwiązania GEODIS dla obronności

GEODIS solutions for the Defense market GEODIS wykorzystuje bogate doświadczenie w dostarczaniu rozwiązań związanych z transportem i zarządzaniem łańcuchem dostaw dla sektora obrony. Wiodący wykonawcy i ministerstwa obrony narodowej na całym świecie zwracały się do GEODIS z zamówieniami na bezpieczną dostawę ładunków tak zróżnicowanych jak sprzęt elektroniczny, podzespoły do produkcji broni, pojazdy wojskowe, materiały niebezpieczne i części zamienne.

Usługi GEODIS niosące wartość dodaną dla obronności

GEODIS value-added services for the Defense market Dedykowany personel z dużym doświadczeniem we współpracy z sektorem obronności w ramach naszej firmy sprawia, że GEODIS może być dla Was partnerem znającym wyzwania branży i potrzeby naszych klientów.

Przykład GEODIS

Defense showcase Odkryj, w jaki sposób nasze wartościowe rozwiązania zapewniają optymalne zarządzanie łańcuchem dostaw.

Publikacje prasowe

Publikacje prasowe

10/27/2016

GEODIS, a new logistics partner for Giordano Vini in Italy Czytaj dalej

Wszystkie komunikaty prasowe

Wiadomości

Wiadomości

09/20/2016

Spotkajcie się z GEODIS na Szczycie 3PL w Venlo w dniach 10-12 października Czytaj dalej

Zobacz wszystkie wiadomości