Distribution & Express

Jesteśmy w 100% francuską firmą specjalizującą się w dystrybucji ekspresowej oraz drobnicowej i jako ostatnie ogniwo w łańcuchu dostaw GEODIS reprezentujemy Waszą markę przed klientami w całej Francji i Europie. Optymalizacja Waszego systemu transportowego, szeroki wybór opcji dostawy produktów, globalny zasięg geograficzny i kompleksowe zarządzanie Waszymi paczkami, dostarczanymi prosto pod drzwi Waszych klientów to główne zalety naszej oferty. Od ponad 100 lat zbliżamy naszych klientów i ich odbiorców, łącząc jakość operacyjną, łatwa dostępność naszych zespołów obsługi klienta i efektywne rozwiązania internetowe dla klientów.

Kluczowe usługi

Key services Poznaj nasze kluczowe usługi Distribution & Express.

Usługi o wartości dodanej

Value-Added Services Dowiedz się więcej o naszych usługach o wartości dodanej Distribution & Express. Rozwiązania w dziedzinie transportu ekspresowego, dystrybucji i wynajmu firmy GEODIS są dodatkowo wzmocnione za pomocą pełnej gamy usług o wysokiej wartości dodanej.

Kluczowe Dane

Key Figures Poznaj nasze kluczowe dane dotyczące Distribution & Express.

Dopłata Paliwowa (Road)

Fuel Surcharge (Road) Zgodnie z ustawą nr 2006-10 z dnia 5 stycznia 2006 r., ceny transportu indeksowane są do cen paliwa. Do cen transportu stosuje się co miesiąc stawkę zmienną, odpowiadającą zmianom cen paliwa.

Dopłata paliwowa (Air)

Fuel Surcharge (Air) W przypadku swoich usług międzynarodowych z użyciem transport lotniczego, GEODIS stosuje opłatę dodatkową. Jest to dopłata oparta na wskaźniku, korygowana co miesiąc.