Sprawozdawczość w zakresie emisji

W dzisiejszym świecie, w którym we wszystkich branżach obowiązują zaostrzone przepisy i reguły bezpieczeństwa, GEODIS rozumie zasady i współpracuje ze swoimi klientami przy planowaniu, pomiarach i doskonaleniu ich całościowych praktyk w zakresie rozliczeń środowiskowych; czyni to za pomocą szerokiej gamy rozwiązań z obszaru zrównoważonego rozwoju, w tym usług sprawozdawczości dotyczących emisji.

Emission reporting

Monitorowanie i sprawozdawczość związane z emisjami z działalności wchodzącej w skład Waszego łańcucha dostaw, dla celów analizy zgodności z wymaganiami przepisów prawa ochrony środowiska, wymagają dostawcy posiadającego zarówno odpowiednią wiedzę, jak i system nadzoru. Wiele dużych i małych organizacji polega na GEODIS w zakresie zapewnienia dokładnych narzędzi, wiedzy na temat wymagań prawnych i wiarygodnego doświadczenia, które odpowiada ich potrzebom, jeśli chodzi o monitorowanie emisji i sprawozdawczość w tej dziedzinie.

Rodzaje sprawozdawczości dotyczących emisji:

Poziom podstawowy

  • W celu spełnienia wymogów prawnych związanych z dostarczeniem pojedynczego sprawozdania na temat emisji oraz spełnienia wymagań normy wewnętrznej GEODIS, stosuje się 'proste' sprawozdanie z emisji Freight Monitor
  • Po zalogowaniu się do platformy eSolutions użytkownik może przygotować proste sprawozdanie poprzez wybranie odpowiednich opcji
  • Sprawozdanie można wyeksportować do Excela i wykorzystać do różnych celów.

Poziom zaawansowany

  • To sprawozdanie obejmuje sprawozdanie 'standardowe' z dodatkowym obrazowaniem graficznym w postaci tablicy wskaźników
  • Pozwala spełnić wymagania klientów pragnących analizować trendy w zakresie emisjiCO2
  • Sprawozdanie jest dostosowane indywidualnie w oparciu o wymagania klienta.

Ponieważ dążymy do zapewnienia najlepszych i najbardziej zaawansowanych technologii, do naszego portfolio usług monitoringu środowiskowego dodaliśmy rozwiązanie monitorowania emisji EcoTransIT, aby pomóc naszym klientom w zrealizowaniu ich indywidualnych celów dotyczących zgodności oraz celów operacyjnych.

IRIS

IRIS

IRIS to jedna wspólna platforma do zarządzania zamówieniami, etapami wysyłki/odchyleniami od planu transportu, do monitorowania faktur oraz zarządzania powiadomieniami. Aplikacja połączona jest z całą naszą siecią biur i przedstawicieli.

> PRZEJDŹ DO IRIS

Publikacje prasowe

Publikacje prasowe

10/27/2016

GEODIS, a new logistics partner for Giordano Vini in Italy Czytaj dalej

Wszystkie komunikaty prasowe

Wiadomości

Wiadomości

09/20/2016

Spotkajcie się z GEODIS na Szczycie 3PL w Venlo w dniach 10-12 października Czytaj dalej

Zobacz wszystkie wiadomości