Zarządzanie przepływami

Oferta zarządzania przepływami przez GEODIS polega na harmonijnym sterowaniu Waszymi przepływami fizycznymi, logicznymi i finansowymi. Nasze relacje zbudowane są na bliskości i przejrzystości. Wykorzystując dostępną wiedzę ekspercką i narzędzia, opracowujemy indywidualne podejście, dopasowane do Waszych potrzeb. GEODIS będzie wprowadzał jedynie te usługi, które przyniosą wartość dodaną.

Przepływy fizyczne

Physical flow Zarządzanie Łańcuchem Dostaw staje się coraz droższe z uwagi na złożoność rynku. Wobec globalizacji, nowych oczekiwań rynku i specyfiki poszczególnych krajów, organizujemy całą gamę rozwiązań logistycznych i dostawców.

Przepływy logiczne

Logical flow Skomplikowana, zmieniająca się technologia wymagała przystosowujących się, łatwych do przyłączenia systemów. GEODIS proponuje zintegrowane rozwiązania dla łańcucha dostaw pozwalające pozyskiwać informacje. Wdrożenie tych rozwiązań wymaga jedynie ograniczonych zmian w systemie IT klienta. Wszystkie przepływy są systematycznie integrowane, by umożliwić dobrą wizję całości.

Przepływy finansowe

Financial flow Koszty Łańcucha Dostaw nie są uzależnione jedynie od stawek, które wynegocjuje się z dostawcami. Zależą również od poziomu kontroli nad procesem fakturowania oraz od Całkowitego Kosztu Posiadania.

Publikacje prasowe

Publikacje prasowe

10/27/2016

GEODIS, a new logistics partner for Giordano Vini in Italy Czytaj dalej

Wszystkie komunikaty prasowe

Wiadomości

Wiadomości

09/20/2016

Spotkajcie się z GEODIS na Szczycie 3PL w Venlo w dniach 10-12 października Czytaj dalej

Zobacz wszystkie wiadomości