GEODIS dostarcza najnowszą książkę o Harrym Potterze w całej Francji

10/14/2016

 

W dniu 13 października GEODIS odegrał wiodącą rolę podczas jednego z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń literackich tej jesieni.

Zespoły Distribution & Express GEODIS prowadziły dystrybucję Harry’ego Pottera i przeklętego dziecka – ósmej książki z serii –  do 1000 księgarni i supermarketów na terenie całej Francji. Tygodnie starannych przygotowań spowodowały, że operacja przebiegła jak w zegarku, by drogocenny ładunek został dostarczony dokładnie na czas, dziś w dniu 14 października o godzinie 00:01.

Na potrzeby tej operacji prowadzonej wspólnie z firmą Sodis, dystrybutorem wydawnictwa Gallimard, GEODIS musiał ustanowić specjalnie przypisany zespół, by utrzymać zasłonę tajemnicy od odbioru w Sodis po dostawę do sklepów i księgarń.

„Sodis wybrał nas do tej specjalnej misji z uwagi na naszą szeroką sieć, utalentowanych pracowników oraz bardzo skuteczne rozwiązania monitorujące” – powiedział Olivier Mélot, Vice-Prezes Wykonawczy w Distribution & Express w GEODIS. „Jesteśmy niezmiernie dumni z naszego udziału.”

GEODIS współpracuje blisko z wydawnictwami, realizując co roku dystrybucję 150 milionów książek do księgarń i supermarketów na terenie całej Francji.

 

Publikacje prasowe

Publikacje prasowe

10/27/2016

GEODIS, a new logistics partner for Giordano Vini in Italy Czytaj dalej

Wszystkie komunikaty prasowe

Wiadomości

Wiadomości

09/20/2016

Spotkajcie się z GEODIS na Szczycie 3PL w Venlo w dniach 10-12 października Czytaj dalej

Zobacz wszystkie wiadomości