Wyzwania związane z łańcuchem dostaw w sektorze high-tech

Dystrybucja end-to-end, zarządzanie łańcuchem dostaw i relacje z partnerami biznesowymi stanowią dla firm z branży high-tech kwestie kluczowe. Muszą one również godzić presję kosztową wywołaną spadającymi cenami sprzętu z lojalnością klientów warunkowaną niezawodnością i responsywnością wrażliwej na terminowość logistyki. Korzystając z globalnego zasięgu i wiarygodnych doświadczeń, GEODIS może pomóc Waszej firmie adaptować się do dynamicznie zmieniających się trendów na rynku high-tech.

Wsparcie platform handlu elektronicznego

Modele biznesowe w obszarze high-tech w coraz większym stopniu odchodzą od tradycyjnych sklepów stacjonarnych, zwracając się w kierunku sprzedaży w sieci. GEODIS może pomów Waszej firmie dokonać szybkiej migracji na platformę online dzięki zintegrowanemu systemowi zarządzania zamówieniami, stanowiącemu kompletną usługę obejmującą magazynowanie, realizację zamówień i dostawę.

Optymalizacja aktywów w usługach posprzedażowych

Usługi posprzedażowe to niezmiernie ważny i wrażliwy czasowo element Waszej branży. Aby uniknąć konieczności wybierania między właściwym zarządzaniem przepływami gotówkowymi a obsługą klienta, potrzebujecie efektywnej sieci logistyki zwrotów. GEODIS w pełni rozumie te kwestie i może zoptymalizować wykorzystanie aktywów klienta, tworząc kompletne rozwiązanie pod klucz pozwalające zarządzać obsługą posprzedażową.

Upraszczanie sieci łańcuchów dostaw

Producenci działający w branży high-tech korzystają z różnorodnych dostawców, z których każdy ma swój indywidualny łańcuch dostaw. W nieunikniony sposób prowadzi to do wyzwań w zakresie logistyki i zarządzania łańcuchem dostaw. GEODIS może ograniczyć złożoność sytuacji integrując sieci logistyczne rozmaitych partnerów biznesowych, co umożliwia poprawę sytuacji w zakresie pozycji magazynowych i całkowitych czasów dostaw.

Zapewnienie bezpieczeństwa towarów

Bezpieczeństwo w obrębie łańcucha dostaw jest kwestią niezmiernie istotną dla każdej firmy - a jednocześnie priorytetową dla GEODIS. Jesteśmy w pełni zaangażowani w spełnienie wszelkich wymagań klienta oraz wymagań prawnych; w tym celu stworzyliśmy programy zapewnienia zgodności dla naszych komórek wewnętrznych i podwykonawców. Zgodność z normami TAPA stosuje się zarówno do towarów w trakcie transportu jak i znajdujących się w naszych obiektach.

Publikacje prasowe

Publikacje prasowe

10/27/2016

GEODIS, a new logistics partner for Giordano Vini in Italy Czytaj dalej

Wszystkie komunikaty prasowe

Wiadomości

Wiadomości

09/20/2016

Spotkajcie się z GEODIS na Szczycie 3PL w Venlo w dniach 10-12 października Czytaj dalej

Zobacz wszystkie wiadomości