High-Tech

Branża wysokich technologii wciąż rośnie w miarę wchodzenia na rynek nowych produktów i usług. W ciągu najbliższych pięciu lat około 60% tego wzrostu można będzie przypisać sektorowi mobilnemu, z rosnącymi globalnymi dostawami smartfonów i tabletów. W odpowiedzi na szczególne potrzeby logistyczne branży high-tech, GEODIS stworzył linię usług i rozwiązań niosących wartość dodaną.

high tech

Wyzwania związane z łańcuchem dostaw w sektorze high-tech lien

Dystrybucja end-to-end, zarządzanie łańcuchem dostaw i relacje z partnerami biznesowymi stanowią dla firm z branży high-tech kwestie kluczowe. Muszą one również godzić presję kosztową wywołaną spadającymi cenami sprzętu z lojalnością klientów warunkowaną niezawodnością i responsywnością wrażliwej na terminowość logistyki. Korzystając z globalnego zasięgu i wiarygodnych doświadczeń, GEODIS może pomóc Waszej firmie adaptować się do dynamicznie zmieniających się trendów na rynku high-tech.

Rozwiązania GEODIS dla sektora high-tech  lien

W centrum naszej oferty dla sektora high-tech znajduje się doświadczenie w dostarczaniu dużym firmom z tej branży kompleksowych usług transportowo-logistycznych na terenie 120 krajów. Usługi te obejmują dostarczanie podzespołów do fabryk, magazynowanie VMI, obsługę ekspedycji z zakładów produkcyjnych, wysyłki produktów gotowych, pośrednictwo celne, obsługę dostaw części zamiennych, napraw i przyjęcia produktów do utylizacji w ramach logistyki odwróconej. Ponadto opracowujemy rozwiązania pozwalające na optymalizację sieci klientów przez głębszą integrację i optymalizację całości ich łańcuchów dostaw.

Usługi GEODIS niosące wartość dodaną dla sektora high-tech  lien

GEODIS oferuje najszerszy zakres usług świadczonych globalnie w ramach wsparcia rynku high-tech. Niezależnie od tego, czy potrzebne są usługi logistyki inbound, outbound, magazynowanie, obsługa celna, dostawy części zamiennych czy obsługa zwrotów, GEODIS już teraz świadczy usługi w oparciu o aktywa, bezaktywowe i 4PL dla klientów high-tech w 120 krajach. Największą wartością oferty GEODIS jest zakres świadczonych usług i ich zasięg globalny. W jego obrębie relacja z GEODIS może w istotny sposób uprościć Wasz globalny łańcuch dostaw i relacje z partnerami. Łącząc te kluczowe kompetencje i doświadczenie w zakresie zarządzania łańcuchem dostaw, GEODIS odgrywa znaczącą rolę w przekształcaniu łańcuchów dostaw swoich klientów. GEODIS ma również na koncie liczne sukcesy w zwiększaniu efektywności działania klientów poprzez zabezpieczenie, zoptymalizowanie i zwiększenie zasięgu ich działań.

Przykład GEODIS  lien

Odkryj, w jaki sposób nasze wartościowe rozwiązania zapewniają optymalne zarządzanie łańcuchem dostaw.

 

Publikacje prasowe

Publikacje prasowe

10/27/2016

GEODIS, a new logistics partner for Giordano Vini in Italy Czytaj dalej

Wszystkie komunikaty prasowe

Wiadomości

Wiadomości

09/20/2016

Spotkajcie się z GEODIS na Szczycie 3PL w Venlo w dniach 10-12 października Czytaj dalej

Zobacz wszystkie wiadomości