Industrial express

GEODIS oferuje rozwiązania w dziedzinie transportu ekspresowego dla przesyłek złożonych z pojedynczych lub wielu paczek, od jednego grama do jednej tony, na terenie Francji, Europy i całego świata; codzienne wczesno-poranne dostawy do Waszej sieci dealerskiej; palety, które muszą dotrzeć do Niemiec do jutra; pilna paczka do Singapuru itp. GEODIS zapewnia Wam pełną kontrolę nad przepływami transportowymi i umożliwia optymalizację Waszej organizacji.

Francja: dostawy w D+1 przed 13:00 – Do 1 tony

France: D+1 before 1:00pm deliveries - Up to 1 ton Rozwiązanie Inter Express / Calexpress w dziedzinie transportu ekspresowego gwarantuje ekspresowy odbiór i dostawę dwa razy dziennie w dowolnym miejscu we Francji. Gwarantujemy realizację Waszej dostawy następnego dnia rano (przed 13:00), a w 16.200 głównych miejscowościach przed 10:00 rano (Patrz mapa czasu przewozu).

Odbiór i dostawa dwa razy dziennie w każdym departamencie (FR)

Collection and delivery twice a day in each department Odbiór u klienta lub dostarczenie na naszą platformę wrzutową do południa: dostawa zrealizowana po południu tego samego dnia, nawet w przypadku sąsiedniego departamentu.

Usługa kurierska (dla Waszych pilnych wysyłek)

Courier service Gdy czas ma krytyczne znaczenie, GEODIS oferuje dedykowane usługi kurierskie na terenie Francji i Europy.

Europa: dostawy w 24/72 godz. – do 2.5 tony

Europe: 24/72h deliveries - Up to 2.5 tons NetExpress Europe to bezkonkurencyjna odpowiedź na Wasze potrzeby w zakresie przesyłek ekspresowych na terenie Europy. Ta łatwa w obsłudze i niezawodna usługa stanowi dla klienta gwarancję bezstresowego i prawidłowego zarządzania przepływami w Europie oraz optymalizacji własnej organizacji.

Świat: lotnicza dostawa paczek ekspresowych do ponad 200 krajów

World: express parcel deliveries by air to more than 200 countries Fly Express to rozwiązanie oparte ma transporcie lotniczym paczek do 70 kg do ponad 200 krajów.

Specjalna usługa przeznaczona dla wysyłek B2C (umówiona dostawa: GEODIS On Demand)

Specific dedicated service for B2C shipments Geodis On Demand oferuje dedykowane rozwiązania dla home shoppingu lub wysyłek e-commerce do konsumentów, drobnych przedsiębiorców, handlowców itp. Odbiorcy mogą dokonać wyboru czasu i miejsca dostawy.