Industrial projects

W przypadku rozwiązań transportowych potrzebujecie szybkiego, niezawodnego partnera z udokumentowanym doświadczeniem, dostępnego przez cały czas i zapewniającego zintegrowane dostawy door-to-door. Możecie nam zaufać jako partnerowi, który tworzy przejrzyste i dostosowane do potrzeb rozwiązania, z jasnymi kanałami komunikacji i wyznaczonym zespołem.

GEODIS w obszarze logistyki i zarządzania transportem globalnym w Industrial Projects specjalizuje się w projektach dla złożonych ładunków o dużej wadze i gabarytach, globalnej logistyce oraz rozwiązaniach transportu międzynarodowego, a nasza reputacja w zakresie skutecznej realizacji projektów transportu multimodalnego opiera się na szerokim wachlarzu usług o wartości dodanej, sprawdzonych innowacyjnych rozwiązaniach informatycznych oraz najwyższej jakości obsłudze.

Klient może liczyć na nasze profesjonalne i zgodne z wymaganiami doświadczenie w globalnej logistyce. Nasi wysoce wykwalifikowani specjaliści łączą elastyczność i zdolność reagowania z frachtem morskim, rozwiązaniami technicznymi i zasobami globalnego zarządzania projektami w dowolnym miejscu na świecie.

Nasze rozwiązania są dostępne dla różnorodnych branż, takich jak:

Freight Forwarding Industrial Projects

IRIS

IRIS

IRIS to jedna wspólna platforma do zarządzania zamówieniami, etapami wysyłki/odchyleniami od planu transportu, do monitorowania faktur oraz zarządzania powiadomieniami. Aplikacja połączona jest z całą naszą siecią biur i przedstawicieli.

> PRZEJDŹ DO IRIS

Publikacje prasowe

Publikacje prasowe

10/27/2016

GEODIS, a new logistics partner for Giordano Vini in Italy Czytaj dalej

Wszystkie komunikaty prasowe

Wiadomości

Wiadomości

09/20/2016

Spotkajcie się z GEODIS na Szczycie 3PL w Venlo w dniach 10-12 października Czytaj dalej

Zobacz wszystkie wiadomości