Kluczowe Usługi

Poznaj nasze kluczowe usługi Freight Forwarding

Transport lotniczy

Airfreight Jednolite rozwiązania dla wszystkich nie zawsze sprawdzają się w przypadku transportu lotniczego. Czasami Wasze towary muszą dotrzeć do celu jak najszybciej. W innych przypadkach potrzebujecie zróżnicowanej oferty dopasowanych rozwiązań, które sprawdzą się w Waszym przypadku. Kiedy indziej szybkość może wcale nie stanowić priorytetu - po prostu poszukujecie oszczędności. GEODIS z dumą przedstawia trzy nowe usługi odpowiadające tym różnorodnym wymaganiom: AirFlex, AirFast i AirSave. Która z tych usług będzie dla Was najlepsza?

Transport morski

Ocean Freight Nasza globalna sieć i doświadczenie w branży umożliwia GEODIS zaoferowanie rozwiązań dla frachtu morskiego, pomagających naszym klientom w osiągnięciu wyjątkowej równowagi pomiędzy kosztami a czasem. Firma współpracuje z najlepszymi w swojej klasie armatorami i dostawcami, co zapewnia najlepszej jakości obsługę wszystkich wysyłek.

Łączony transport drogą morską i lotniczą (Sea-Air Freight)

Sea-Air Freight GEODIS jest pionierem koncepcji łączenia transportu drogą morską i lotniczą, która jest o 30 do 50 % szybsza od transportu drogą morską, i o 30 do 50% tańsza od transportu lotniczego. Usługa ta jest dostępna na trasach z 14 krajów azjatyckich do Europy, Ameryki Północnej oraz Ameryki Łacińskiej. Przewozimy ładunki drogą morską do naszych terminali w Dubaju (Zjednoczone Emiraty Arabskie), Los Angeles (Stany Zjednoczone) lub Incheon (Korea Południowa), a następnie transportujemy je drogą lotniczą do miejsc przeznaczenia.

Industrial projects

Industrial projects W przypadku rozwiązań transportowych potrzebujecie szybkiego, niezawodnego partnera z udokumentowanym doświadczeniem, dostępnego przez cały czas i zapewniającego zintegrowane dostawy door-to-door. Możecie nam zaufać jako partnerowi, który tworzy przejrzyste i dostosowane do potrzeb rozwiązania, z jasnymi kanałami komunikacji i wyznaczonym zespołem.

Ubezpieczenie ładunku

Cargo insurance Zapewniane przez nas ubezpieczenie ładunku obejmie ochroną Wasz fracht w następujących rodzajach transportu

Odprawy celne

Custom Clearance Możecie przekształcić koszty stałe w koszty zmienne poprzez zlecanie GEODIS wszystkich spraw administracyjnych związanych z odprawą celną. Oferujemy pełną paletę usług w zakresie formalności celnych związanych z eksportem i importem szerokiego asortymentu towarów. W szczególności możemy zająć się zadaniami takimi jak odprawa celna, odprawa importowa, formalności związane z VAT i sprawozdawczość Intrastat. Nasi agenci celni mają dogłębną wiedzę na temat lokalnych warunków i przepisów.

IRIS

IRIS

IRIS to jedna wspólna platforma do zarządzania zamówieniami, etapami wysyłki/odchyleniami od planu transportu, do monitorowania faktur oraz zarządzania powiadomieniami. Aplikacja połączona jest z całą naszą siecią biur i przedstawicieli.

> PRZEJDŹ DO IRIS

Publikacje prasowe

Publikacje prasowe

10/27/2016

GEODIS, a new logistics partner for Giordano Vini in Italy Czytaj dalej

Wszystkie komunikaty prasowe

Wiadomości

Wiadomości

09/20/2016

Spotkajcie się z GEODIS na Szczycie 3PL w Venlo w dniach 10-12 października Czytaj dalej

Zobacz wszystkie wiadomości