Kluczowe usługi

Poznaj nasze kluczowe usługi Distribution & Express.

Industrial Express

Industrial Express GEODIS oferuje rozwiązania w dziedzinie transportu ekspresowego dla przesyłek złożonych z pojedynczych lub wielu paczek, od jednego grama do jednej tony, na terenie Francji, Europy i całego świata; codzienne wczesno-poranne dostawy do Waszej sieci dealerskiej; palety, które muszą dotrzeć do Niemiec do jutra; pilna paczka do Singapuru itp. GEODIS zapewnia Wam pełną kontrolę nad przepływami transportowymi i umożliwia optymalizację Waszej organizacji.

Dystrybucja

Distribution GEODIS oferuje szeroką gamę skutecznych i niezawodnych usług pozwalających bezpiecznie prowadzić Waszą działalność we Francji i w Europie. Dzięki naszej rozbudowanej sieci, oferujemy codzienne wyjazdy do wszystkich głównych europejskich obszarów gospodarczych. Oferta ta jest rozbudowana o pełną gamę usług o wartości dodanej skierowanych do Was i Waszych odbiorców. Znajdź najbliższy oddział i skontaktuj się z nim, aby powierzyć mu swoje przesyłki.

Wynajem /Chartering/

Chartering GEODIS oferuje szeroki zakres rozwiązań dotyczących najmu dla ładunków częściowych lub pełnych oraz palet, na terenie całej Europy.

Infografika biznesowa

Business infography Poznaj nasze kluczowe usługi Distribution & Express.

espace

Twoje narzedzia do sledzenia wysylek online


Fuel Surcharge

Fuel Surcharge

ROAD FLOWS
Luty 2018: 11.8%

AIR FLOWS
Luty 2018: 16.5%

Zasady i Warunki

Zasady i Warunki