Lotnictwo

W coraz bardziej mobilnym świecie branża lotnicza upatruje zarówno wyzwania jak i nowe możliwości. Uziemiony samolot potrzebuje zarówno części zamiennych jak i wsparcia serwisowego - gdzie oba elementy zależą od efektywnego transportu i logistyki. GEODIS opracował szyte na miarę rozwiązania pomagające spełnić te potrzeby.

Wyzwania związane z łańcuchem dostaw na rynku lotniczym

Supply chain challenges in the Aerospace market Wasze potrzeby logistyczne jako firmy z branży lotniczej obejmują transport i dostawę części zamiennych na całym świecie. Potrzebny jest również łańcuch logistyki odwróconej do odbioru części nie naprawionych na miejscu, zdemontowanych z samolotu i wymagających dalszej naprawy lub remontu. GEODIS opracował rozwiązania spełniające oba wyżej wymienione kluczowe wymagania tak, aby zmaksymalizować dostępność Waszej floty.

Rozwiązania GEODIS dla rynku lotniczego

GEODIS solutions for the Aerospace market Obecnie rynek lotniczy cechuje olbrzymi poziom konkurencji, dlatego firmy skupiają się na uzyskiwaniu maksymalnej możliwej wydajności w całym cyklu życia samolotu. GEODIS jest zaangażowany we wsparcie Was na drodze do tego celu z pomocą szerokiej gamy rozwiązań logistycznych dostosowanych do potrzeb tej branży.

Usługi GEODIS niosące wartość dodaną dla rynku lotniczego

GEODIS value-added services for the Aerospace market Dedykowany personel z dużym doświadczeniem we współpracy z lotnictwem w ramach naszej firmy sprawia, że GEODIS może być dla Was partnerem znającym wyzwania branży i potrzeby naszych klientów.

Przykład GEODIS

Aerospace ShowCase Odkryj, w jaki sposób nasze wartościowe rozwiązania zapewniają optymalne zarządzanie łańcuchem dostaw.

Publikacje prasowe

Publikacje prasowe

10/27/2016

GEODIS, a new logistics partner for Giordano Vini in Italy Czytaj dalej

Wszystkie komunikaty prasowe

Wiadomości

Wiadomości

09/20/2016

Spotkajcie się z GEODIS na Szczycie 3PL w Venlo w dniach 10-12 października Czytaj dalej

Zobacz wszystkie wiadomości