Odprawy celne

Możecie przekształcić koszty stałe w koszty zmienne poprzez zlecanie GEODIS wszystkich spraw administracyjnych związanych z odprawą celną. Oferujemy pełną paletę usług w zakresie formalności celnych związanych z eksportem i importem szerokiego asortymentu towarów. W szczególności możemy zająć się zadaniami takimi jak odprawa celna, odprawa importowa, formalności związane z VAT i sprawozdawczość Intrastat. Nasi agenci celni mają dogłębną wiedzę na temat lokalnych warunków i przepisów.

Wysyłki są odprawiane szybciej, łatwiej i bezproblemowo. Bez względu na to, czy zajmujecie się eksportem czy importem, nasze doświadczenie zapewni odprawę Waszych wysyłek. Oferujemy szeroki zakres usług o wartości dodanej, pomagających w przetwarzaniu i dystrybucji Waszych towarów, poprzez załatwienie dla Was wszystkich aspektów odprawy w porcie i dostawy, kontaktując się z pracownikami służb celnych i zapewniając Wam najlepsze opcje dystrybucji. Wypełniamy również dokładne deklaracje oraz płacimy cła i podatki w Waszym imieniu.

  • Systemy pośrednictwa importowo-eksportowego zintegrowane z naszymi globalnymi działaniami w zakresie transportu drogą morską i lotniczą;
  • Usługi pośrednictwa obsługiwane wewnętrznie przez licencjonowanych specjalistów
  • Interfejsy systemów informatycznych połączone z organami celnymi, jeżeli jest to możliwe. 

IRIS

IRIS

IRIS to jedna wspólna platforma do zarządzania zamówieniami, etapami wysyłki/odchyleniami od planu transportu, do monitorowania faktur oraz zarządzania powiadomieniami. Aplikacja połączona jest z całą naszą siecią biur i przedstawicieli.

> PRZEJDŹ DO IRIS

Publikacje prasowe

Publikacje prasowe

10/27/2016

GEODIS, a new logistics partner for Giordano Vini in Italy Czytaj dalej

Wszystkie komunikaty prasowe

Wiadomości

Wiadomości

09/20/2016

Spotkajcie się z GEODIS na Szczycie 3PL w Venlo w dniach 10-12 października Czytaj dalej

Zobacz wszystkie wiadomości