Oferta Globalna

Poznaj Globalną Ofertę GEODIS.

W jaki sposób chcemy zdobywać zaufanie klienta

Our approach to win customers' trust GEODIS jest wiodącym usługodawcą logistycznym, zarządzającym łańcuchem dostaw swoich klientów poprzez dostarczanie rozwiązań całościowych dzięki swej infrastrukturze, pracownikom, procesom i systemom. Nasza misja, wizja i wartości odzwierciedlają to, kim jesteśmy jako firma, nasze podejście oraz to, co wnosimy do współpracy z naszymi klientami. Oto w jaki sposób chcemy zdobywać zaufanie klienta: rozumiejąc Twoje potrzeby, projektując najlepsze rozwiązania, realizując je w spójny sposób na całym świecie, mierząc wyniki operacyjne oraz identyfikując obszary ustawicznego doskonalenia.

Jesteśmy tam, gdzie Ty

We are where you are GEODIS jest dobrze usytuowany geograficznie, by obsługiwać swych klientów na całym świecie i będzie nadal inwestował w krajach, w których muszą być obecni jego klienci. Zbiorowe doświadczenie naszego zespołu, zaangażowanie w pomoc naszym klientom przy osiąganiu sukcesu oraz postawa wojownika ukierunkowana na wykonanie pracy odróżniają nas od konkurencji.

Co mamy do zaoferowania

What we have to offer Na globalną ofertę GEODIS składa się nasze zrozumienie potrzeb klienta, projektowanie najlepszych rozwiązań pomagających naszym klientom w pokonywaniu swych ograniczeń logistycznych oraz świadczenie naszych usług na całym świecie. Jesteśmy długofalowym partnerem towarzyszącym naszym klientom w rozwoju.

Publikacje prasowe

Publikacje prasowe

10/27/2016

GEODIS, a new logistics partner for Giordano Vini in Italy Czytaj dalej

Wszystkie komunikaty prasowe

Wiadomości

Wiadomości

09/20/2016

Spotkajcie się z GEODIS na Szczycie 3PL w Venlo w dniach 10-12 października Czytaj dalej

Zobacz wszystkie wiadomości