Produkty luksusowe

Firmy z sektora produktów luksusowych stoją wobec rosnącej złożoności łańcucha dostaw uwarunkowanej trendami gospodarczymi takimi jak globalizacja i konsolidacja podmiotów. Doświadczenie i globalny zasięg działania sprawia, że GEODIS może sprostać nawet najwyższym wymaganiom klientów z tego sektora oferując im pełne wsparcie logistyczne end-to-end. Rozwiązania GEODIS obejmują wszystkie elementy od transportu lotniczego po dostawy do sklepów, uwzględniając usługi takie jak pakowanie i kontrola jakości aby zapewnić Waszym produktom konieczną ochronę i bezpieczeństwo.

luxury goods

Wyzwania związane z łańcuchem dostaw na rynku produktów luksusowych  lien

GEODIS oferuje doskonałość operacyjną w zakresie transportu i logistyki dla sektora produktów luksusowych, działając w oparciu o głęboką znajomość rozmaitych wyzwań logistyczno transportowych stojących przed firmami działającymi na tym rynku i wpływających na ich wizerunek.

Rozwiązania GEODIS dla rynku produktów luksusowych lien

Sektor dóbr luksusowych wymaga kontroli logistyki w warunkach rygorystycznego nadzoru warunków jakościowych i śledzenia produktu. GEODIS korzysta z bogatego doświadczenia w sektorze produktów luksusowych, dzięki któremu może zaoferować klientom wsparcie end-to-end łańcucha dostaw obejmujące rozwiązania i usługi stanowiące wartość dodaną nakierowane na doskonałość operacyjną.

Usługi GEODIS niosące wartość dodaną dla branży produktów luksusowych  lien

Jako długoletni partner dużych firm handlujących produktami luksusowymi, GEODIS rozumie wagę napotykanych kwestii i projektuje rozwiązania logistyczno-transportowe tak, aby sprostać wszelkim wyzwaniom strategicznym.

Przykład GEODIS  lien

Odkryj przykład GEODIS z rynku dóbr luksusowych...

Publikacje prasowe

Publikacje prasowe

10/27/2016

GEODIS, a new logistics partner for Giordano Vini in Italy Czytaj dalej

Wszystkie komunikaty prasowe

Wiadomości

Wiadomości

09/20/2016

Spotkajcie się z GEODIS na Szczycie 3PL w Venlo w dniach 10-12 października Czytaj dalej

Zobacz wszystkie wiadomości