Produkty szybkozbywalne (FMCG)

Sektor FMCG jest znany z wysokiej częstotliwości zakupów, dużych wolumenów i ciągłych zmian. Kluczowe jest posiadanie elastycznego łańcucha logistycznego. GEODIS oferuje szyte na miarę rozwiązania i usługi niosące wartość dodaną i może współpracować z Wami przy usprawnianiu operacji.

Wyzwania związane z łańcuchem dostaw na rynku FMCG

Supply chain challenges in the FMCG market Dostawcy produktów szybkozbywalnych muszą zarządzać dużymi wolumenami i szybką rotacją razem z dystrybutorami, tak więc oczekują łańcucha transportu i logistyki zdolnego do utrzymania ciągłej zwinności. GEODIS oferuje spersonalizowane wsparcie eksperckie pomagając graczom z sektora FMCG sprostać planom rozwojowym.

Rozwiązania GEODIS dla rynku FMCG

GEODIS solutions for the FMCG market GEODIS dysponuje doświadczeniem i elastycznymi innowacyjnymi rozwiązaniami o zasięgu globalnym, niezależnie od umiejscowienia źródła dostaw, pomagając w osiągnięciu celów rozwojowych poprzez optymalne zarządzanie łańcuchem dostaw end-to-end.

Usługi GEODIS niosące wartość dodaną dla rynku FMCG

GEODIS value-added services for the FMCG market Jako wieloletni partner wiodących i inicjujących trendy firm z sektora FMCG, GEODIS rozumie jak istotne w tej branży są kwestie transportowo-logistyczne. Dlatego też nasi eksperci opracowują szyte na miarę rozwiązania zarządzania spedycją, spełniające wszystkie Wasze wymagania strategiczne.

Przykład GEODIS nr 1

FMCG showcase Odkryj, w jaki sposób nasze wartościowe rozwiązania zapewniają optymalne zarządzanie łańcuchem dostaw.

Przykład GEODIS nr 2

FMCG showcase Odkryj, w jaki sposób nasze wartościowe rozwiązania zapewniają optymalne zarządzanie łańcuchem dostaw.

Publikacje prasowe

Publikacje prasowe

10/27/2016

GEODIS, a new logistics partner for Giordano Vini in Italy Czytaj dalej

Wszystkie komunikaty prasowe

Wiadomości

Wiadomości

09/20/2016

Spotkajcie się z GEODIS na Szczycie 3PL w Venlo w dniach 10-12 października Czytaj dalej

Zobacz wszystkie wiadomości