Bezpieczeństwo fundamentalną kwestią dla Nestlé i GEODIS

07/21/2016

GEODIS i Nestlé podzielają fundamentalne wartości w dziedzinie bezpieczeństwa osób.

nestle

W maju minął pełny rok bez wypadku w obiekcie GEODIS w Saint-Ouen-l'Aumône (Francja) pracującym na potrzeby Nestlé. Ten doskonały wynik jest nadal poprawiany, gdyż z końcem czerwca minęło 421 dni bez wypadku. Wynik ten można przypisać inicjatywom mającym na celu zwiększenie świadomości, szkoleniom oraz wspólnym wysiłkom Nestlé i GEODIS na rzecz uczynienia środowiska pracy bardziej bezpiecznym.

Emmanuelle Poilane-Grondeux, Menedżer Supply Chain w Nestlé Health Science na Francję i kraje Beneluksu, wychwalała wysiłki pracowników GEODIS, którym udało się zrealizować to ambitne wyzwanie pracując przez cały rok bez wypadku: „Bezpieczeństwo pracowników stanowi dla Nestlé priorytet, ponieważ nikt nie powinien nigdy odnosić obrażeń w pracy. Nasz nowy cel to dwa lata !”

Wyniki poprawiają się także nieustannie w innych obiektach GEODIS pracujących dla Nestlé. Na koniec czerwca obiekt w Rades (Tunezja) uzyskał wynik 1 514 dni bez wypadku, obiekt w Espoo (Finlandia) 950 dni, obiekt w Ludinghausen (Niemcy) 516 dni, obiekt w Castellbisbal (Hiszpania) 317 dni oraz obiekt w Bodenheim (Niemcy) 209 dni.

„GEODIS jest dumny z mobilizacji oraz zaangażowania swoich pracowników w promowanie naszych wartości,” powiedziała Marie-Christine Lombard, Prezes Zarządu GEODIS. „Bezpieczeństwo załogi to sprawa o fundamentalnym znaczeniu dla naszej Grupy. W tym przypadku możemy oglądać efekty ciągłych wysiłków naszych pracowników w obiektach pracujących dla Nestlé. Wszyscy oni mogą być dumni ze swojego osiągnięcia.”

Publikacje prasowe

Publikacje prasowe

10/27/2016

GEODIS, a new logistics partner for Giordano Vini in Italy Czytaj dalej

Wszystkie komunikaty prasowe

Wiadomości

Wiadomości

09/20/2016

Spotkajcie się z GEODIS na Szczycie 3PL w Venlo w dniach 10-12 października Czytaj dalej

Zobacz wszystkie wiadomości