Łączony transport drogą morską i lotniczą (Sea-Air Freight)

GEODIS jest pionierem koncepcji łączenia transportu drogą morską i lotniczą, która jest o 30 do 50 % szybsza od transportu drogą morską, i o 30 do 50% tańsza od transportu lotniczego. Usługa ta jest dostępna na trasach z 14 krajów azjatyckich do Europy, Ameryki Północnej oraz Ameryki Łacińskiej. Przewozimy ładunki drogą morską do naszych terminali w Dubaju (Zjednoczone Emiraty Arabskie), Los Angeles (Stany Zjednoczone) lub Incheon (Korea Południowa), a następnie transportujemy je drogą lotniczą do miejsc przeznaczenia.

Air & Ocean

Łączony transport drogą morską i lotniczą

Usługa ta jest dostępna na trasach z 14 krajów azjatyckich do Europy, Ameryki Północnej oraz Ameryki Łacińskiej. Przewozimy ładunki drogą morską do naszych terminali w Dubaju (Zjednoczone Emiraty Arabskie), Los Angeles (Stany Zjednoczone) lub Incheon (Korea Południowa), a następnie transportujemy je drogą lotniczą do miejsc przeznaczenia.

Ładunek przeznaczony do transportu drogą morską, a następnie lotniczą jest ładowany jako ostatni, a rozładowywany jako pierwszy, co skraca czas i zmniejsza ryzyko podczas przeładunków, dzięki czemu macie pewność, że Wasze towary będą traktowane jako priorytetowe.

Łączony transport drogą lotniczą i morską (LCL)

Aktualna sytuacja gospodarcza zmusza firmy do zarządzania swoimi łańcuchami dostaw w sposób zapewniający większą efektywność kosztową. W GEODIS rozumiemy te uwarunkowania i posiadamy doświadczenie logistyczne oraz wiedzę ekspercką, które pozwalają nam oferować również usługę łączonego transportu drogą lotniczą, a następnie morską (LCL), która zapewni optymalizację Waszych rozwiązań logistycznych. Poniżej przedstawiamy korzyści płynące z rozwiązania łączonego transportu drogą lotniczą, a następnie morską (LCL):

• Bezpośrednia dostawa door-to-door

• Niezawodne harmonogramy dostaw pozwalające na lepsze zarządzanie stanami magazynowymi, produkcją i planowaniem

• Ułamek kosztów, w porównaniu z wysyłkami realizowanymi wyłącznie drogą lotniczą

• Rozwiązanie przyjazne dla środowiska, z mniejszą emisją dwutlenku węgla w porównaniu z transportem wyłącznie drogą lotniczą

• Krótszy czas transportu w porównaniu z wysyłkami realizowanymi wyłącznie drogą morską

• Obsługa i zarządzanie infrastrukturą w miejscu pochodzenia, co zapewnia większą odpowiedzialność i zdolność reagowania

• Możliwość śledzenia wysyłek przez Internet, dostarczająca informacji o wysyłce, jej aktualnej sytuacji tranzytowej i statusie celnym, przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

 

IRIS

IRIS

IRIS to jedna wspólna platforma do zarządzania zamówieniami, etapami wysyłki/odchyleniami od planu transportu, do monitorowania faktur oraz zarządzania powiadomieniami. Aplikacja połączona jest z całą naszą siecią biur i przedstawicieli.

> PRZEJDŹ DO IRIS

Publikacje prasowe

Publikacje prasowe

10/27/2016

GEODIS, a new logistics partner for Giordano Vini in Italy Czytaj dalej

Wszystkie komunikaty prasowe

Wiadomości

Wiadomości

09/20/2016

Spotkajcie się z GEODIS na Szczycie 3PL w Venlo w dniach 10-12 października Czytaj dalej

Zobacz wszystkie wiadomości