Kluczowe usługi

Poznaj nasze kluczowe usługi Distribution & Express.

eurodirect, camion et chauffeur

Industrial Express lien

GEODIS oferuje rozwiązania w dziedzinie transportu ekspresowego dla przesyłek złożonych z pojedynczych lub wielu paczek, od jednego grama do jednej tony, na terenie Francji, Europy i całego świata; codzienne wczesno-poranne dostawy do Waszej sieci dealerskiej; palety, które muszą dotrzeć do Niemiec do jutra; pilna paczka do Singapuru itp. GEODIS zapewnia Wam pełną kontrolę nad przepływami transportowymi i umożliwia optymalizację Waszej organizacji.

Dystrybucja  lien

GEODIS oferuje szeroką gamę skutecznych i niezawodnych usług pozwalających bezpiecznie prowadzić Waszą działalność we Francji i w Europie. Dzięki naszej rozbudowanej sieci, oferujemy codzienne wyjazdy do wszystkich głównych europejskich obszarów gospodarczych. Oferta ta jest rozbudowana o pełną gamę usług o wartości dodanej skierowanych do Was i Waszych odbiorców. Znajdź najbliższy oddział i skontaktuj się z nim, aby powierzyć mu swoje przesyłki.

Wynajem /Chartering/ lien

GEODIS oferuje szeroki zakres rozwiązań dotyczących najmu dla ładunków częściowych lub pełnych oraz palet, na terenie całej Europy.

espace

Twoje narzedzia do sledzenia wysylek online


Fuel Surcharge

Fuel Surcharge

ROAD FLOWS
Marsz 2018: 10.91%

AIR FLOWS
Marsz 2018: 17.5%

Zasady i Warunki

Zasady i Warunki