Zarządzanie dostawami

Będąc dużym graczem na światowym rynku logistycznym, GEODIS posiada doświadczenie pozwalające wybrać i negocjować z dostawcami najlepiej dopasowanymi do Waszych potrzeb. Zaoszczędzi to Wasz cenny czas i zagwarantuje zakup odpowiednich usług za odpowiednią cenę. GEODIS wspiera Was również w zarządzaniu wymogami wynikającymi z przepisów handlowych oraz w kompleksowej koordynacji projektu.

Proces zapytań ofertowych

The Request-For-Quotation (RFQ) process Specyfikacje operacyjne i finansowe, wybór odpowiednich dostawców, którym należy przesłać zapytanie, przygotowywanie scenariuszy, analiza ofert, negocjowanie stawek, przygotowanie w Waszym imieniu umowy itp.

Zarządzanie efektywnością dostawców

Supplier Performance Management Wdrażamy dla Was pełny system zarządzania, by monitorować wyniki Waszych dostawców i działać na rzecz ciągłego doskonalenia.

Wiedza o zaopatrzeniu

Procurement Intelligence Znajomość głównych trendów oraz specyfiki lokalnej stanowią kluczowe elementy maksymalizujące efektywność Waszego łańcucha dostaw. Sprawdza się to szczególnie w dzisiejszym zmiennym, niepewnym, złożonym i niejednoznacznym środowisku biznesowym.

Zgodność transakcji

Trade compliance Rozwój przepływów międzynarodowych powoduje, że Wasze łańcuchy dostaw mają kontakt z wieloma różnymi podmiotami, zlokalizowanymi w wielu krajach i strefach handlu.

Kompleksowe zarządzanie projektami

Complex project management Duża zmiana w łańcuchu dostaw jest często postrzegana jako ryzyko, potencjalnie blokujące przejście do bardziej efektywnego rozwiązania.

Publikacje prasowe

Publikacje prasowe

10/27/2016

GEODIS, a new logistics partner for Giordano Vini in Italy Czytaj dalej

Wszystkie komunikaty prasowe

Wiadomości

Wiadomości

09/20/2016

Spotkajcie się z GEODIS na Szczycie 3PL w Venlo w dniach 10-12 października Czytaj dalej

Zobacz wszystkie wiadomości