Rozwiązania GEODIS dla rynku przemysłowego

Niezależnie od tego, czy są dedykowane, czy uwspólnione, rozwiązania GEODIS łączą zasoby operacyjne i doświadczenie rynkowe. Naszym celem jest możliwie bliska współpraca zgodna z Waszą strategią. Obecny na 120 rynkach krajowych GEODIS wspiera liderów przemysłu w optymalizacji łańcuchów dostaw.

Supply Chain Optimization

Optymalizacja łańcucha dostaw klienta stanowi jedną z kluczowych kompetencji GEODIS. W odpowiedzi na Wasze szczególne potrzeby, GEODIS opracował innowacyjne i elastyczne rozwiązania dedykowane. Nasze zespoły współpracują z klientami, by stworzyć plany logistyczne i móc doradzić stosowne narzędzia technologiczne pozwalające śledzić przepływy logistyczne i łączyć ze sobą koordynację, kontrolę i bezpieczeństwo.


Freight Forwarding

Dla wszystkich firm kluczowe jest uzyskiwanie dostaw towarów w dobrym stanie, na czas i zgodnie z normami bezpieczeństwa. Jako ekspert w dziedzinie spedycji międzynarodowej, GEODIS może spełnić wszystkie Wasze oczekiwania:

  • Obsługa transportu lotniczego i morskiego na całym świecie;
  • Poprawa przejrzystości całego łańcucha dostaw;
  • Ograniczenie kosztów logistycznych


Contract Logistics

Fakt, że jesteśmy obecni na całym świecie, bardzo blisko Waszych zakładów, powoduje, że możemy wspierać rozwój Waszej działalności dostarczając responsywne i potężne rozwiązania logistyczne, umożliwiające pełne wykorzystanie potencjału od fabryk po siedziby klientów końcowych.

Od niewielkich komponentów po ładunki ponadgabarytowe, usługi logistyczne świadczone będą w sposób spełniający Wasze oczekiwania zarówno jeśli chodzi o dostawy surowców, jak i spedycję produktów gotowych.

Wszystkie nasze procedury uzyskały certyfikaty ISO, są bezpieczne i wystandaryzowane dla całego łańcucha dostaw.

Logistyka: konfiguracja dostosowana do potrzeb rynku przemysłowego

GEODIS dysponuje wieloma lokalizacjami dostosowanymi do wszelkich typów produktów przemysłowych:

  • Lokalizacje podlegające przepisom ICPE (zakłady klasyfikowane pod względem ochrony środowiska);
  • Zabezpieczone platformy i lokalizacje;
  • Konkretne obszary dedykowane procesom bezpieczeństwa związanym ze spedycją lotniczą;
  • Narzędzia elektryczne dostosowane do testów

Nasz zespół ekspertów logistycznych jest wyszkolony i wykwalifikowany tak, aby spełniać wysoki poziom wymagań w zakresie procesów zapewnienia jakości produkcji przemysłowej

  • Uprawnienia;
  • Obsługa urządzeń specjalistycznych;

Usługi niosące wartość dodaną


Distribution & Express

W ramach usługi dystrybucji i dostaw ekspresowych GEODIS możemy wykonywać dostawy Waszych produktów w ciągu 48 godzin.

Nasze najważniejsze mocne strony?  Dysponujemy najszerszą siecią dystrybucji i dostaw ekspresowych w całej Francji, z jednym magazynem dla każdego działu i siecią partnerów europejskich pozwalającą utrzymać silną pozycję przetargową w kontaktach ze spedytorami i odbiorcami.Road Transport

GEODIS oferuje szeroki zakres usług drogowego transportu multimodalnego, w tym przewóz przesyłek niecałopojazdowych, całopojazdowych i kombinowany transport drogowo-kolejowy. Każda usługa dostosowana jest do Waszych uwarunkowań: przesyłki masowe, produkty niebezpieczne, ciecze i chemikalia. Umiejętność organizacji skrojonych na miarę usług transportowych sprawia, że jesteśmy strategicznym partnerem dla naszych klientów.Publikacje prasowe

Publikacje prasowe

10/27/2016

GEODIS, a new logistics partner for Giordano Vini in Italy Czytaj dalej

Wszystkie komunikaty prasowe

Wiadomości

Wiadomości

09/20/2016

Spotkajcie się z GEODIS na Szczycie 3PL w Venlo w dniach 10-12 października Czytaj dalej

Zobacz wszystkie wiadomości