Transport lotniczy

Jednolite rozwiązania dla wszystkich nie zawsze sprawdzają się w przypadku transportu lotniczego. Czasami Wasze towary muszą dotrzeć do celu jak najszybciej. W innych przypadkach potrzebujecie zróżnicowanej oferty dopasowanych rozwiązań, które sprawdzą się w Waszym przypadku. Kiedy indziej szybkość może wcale nie stanowić priorytetu - po prostu poszukujecie oszczędności. GEODIS z dumą przedstawia trzy nowe usługi odpowiadające tym różnorodnym wymaganiom: AirFlex, AirFast i AirSave. Która z tych usług będzie dla Was najlepsza?

AIRFAST – dostawa zgodnie z określonym harmonogramem na głównych szlakach na całym świecie

Nasze usługi AIRFAST zostały opracowane dla klientów wymagających szybkiej dostawy towarów. Czas przewozu przesyłek jest z góry określony i wynosi od 1 do 3 dni, jest rezerwowany według dostępności, gdzie pierwszeństwo mają zaplanowane usługi pasażerskie. Klienci mogą wybierać pomiędzy usługami realizowanymi back-to-back lub skonsolidowanymi, zoptymalizowanymi przez przewoźników rekomendowanych przez GEODIS, na trasach odpowiadających specyficznym wymaganiom klienta.

AIRFLEX – najszybsze połączenia między lotniskami

Nasza usługa AIRFLEX zapewnia naszym klientom usługi realizowane back-to-back dla towarów wymagających specjalnych warunków transportu. Usługa ta umożliwia aktywną odpowiedź na różnorodne potrzeby klientów  poprzez transport towarów o dowolnych wymiarach liniami pasażerskimi lub cargo, w tym towarów bardzo pilnych, towarów niebezpiecznych (DG), wysyłek w temperaturze kontrolowanej, szczątków ludzkich (HUM), towarów wartościowych (VAL), towarów wrażliwych (VUN) oraz wysyłek AOG (Aircraft on Ground).

AIRSAVE – najbardziej efektywna kosztowo konsolidacja wysyłek za pomocą naszych własnych hubów

W przypadku, gdy głównym priorytetem klienta jest koszt, nasze usługi AIRSAVE stanowią doskonałe rozwiązanie ekonomiczne. Korzystamy z partnerów preferowanych oraz z własnego przewoźnika, jak również opcji wyznaczania trasy do przesyłania ładunków ogólnych pomiędzy oddziałami. W przypadku tej usługi maksymalny czas transportu wynosi od 4 do 7 dni, przy przejrzystych stawkach all-in obejmujących narzuty.  Jest to również idealne rozwiązanie do konsolidacji wysyłek.

 

airfreightOverview

Pobierz tutaj naszą broszurę serwisową

IRIS

IRIS

IRIS to jedna wspólna platforma do zarządzania zamówieniami, etapami wysyłki/odchyleniami od planu transportu, do monitorowania faktur oraz zarządzania powiadomieniami. Aplikacja połączona jest z całą naszą siecią biur i przedstawicieli.

> PRZEJDŹ DO IRIS

Publikacje prasowe

Publikacje prasowe

10/27/2016

GEODIS, a new logistics partner for Giordano Vini in Italy Czytaj dalej

Wszystkie komunikaty prasowe

Wiadomości

Wiadomości

09/20/2016

Spotkajcie się z GEODIS na Szczycie 3PL w Venlo w dniach 10-12 października Czytaj dalej

Zobacz wszystkie wiadomości