Transport w kontrolowanej temperaturze

Niezależnie od rodzaju transportu, GEODIS ma doświadczenie w planowaniu rozwiązań w pełni nadzorowanego chłodniczego łańcucha dostaw na wszystkich kontynentach.

temperature controlled

G-Box

Nasz wyjątkowy produkt dostępny na całym świecie do wysyłek w kontrolowanej temperaturze : Pojemnik G-Box GEODIS to opakowanie wysyłkowe opracowane w celu zapewnienia stabilności i ochrony dla wysyłek drogą lotniczą wymagających stabilnej temperatury otoczenia w przedziale od 2° do 25° C.

 • Właściwa izolacja chroniąca przed różnymi zmianami temperatury
 • Mocne, elastyczne i wodoodporne
 • Przewodnictwo cieplne 0,030 W/mk
 • Ze względu na wyjątkową elastyczność, G-Box można stosować w jednostkach AMA (kontenery na pokładzie głównym), AAP (kontenery na pokładzie dolnym), a nawet w AKE (kontenery do transportu lotniczego)
 • Załadunek wysyłki w środowisku bezpiecznym, o odpowiedniej temperaturze otoczenia
 • Stałe monitorowanie temperatury
 • Niższe koszty pakowania dla izolowanych pojemników paletowych

Początkowo był to produkt opracowany specjalnie na potrzeby rynku farmaceutycznego, ale G-Box może być również stosowany do transportu dowolnych towarów wrażliwych na działanie temperatury.

G-Pallet

Paleta G-Pallet jest wykorzystywana do transportu towarów niebezpiecznych na terenie Azji, zapewniając wysoce elastyczne rozwiązania transportu wyrobów w temperaturze do 25°C. Innowacyjna koncepcja G-Box jest idealna dla klientów z branży farmaceutycznej w całym tym sektorze aktywności. GEODIS osiąga świetne wyniki przy tym rozwiązaniu, które może zostać powiązane z naszą cyfrową platformą eSolutions, zapewniając najlepszą widoczność w Waszym łańcuchu dostaw.

Transport chłodniczy (Cool chain)

Niezależnie od rodzaju transportu, GEODIS ma doświadczenie w planowaniu rozwiązań w pełni nadzorowanego chłodniczego łańcucha dostaw na wszystkich kontynentach. Opracowanie takiego rozwiązania wymaga szczegółowego planowania i badania, tak aby zapewnić nieprzerwany nadzór nad temperaturą we wszystkich punktach łańcucha dystrybucji.

Jeżeli potrzebujecie takiego rozwiązania, zapraszamy do kontaktu  z naszymi ekspertami ds. transportu chłodniczego, którzy przygotują pierwsze spotkanie wprowadzające. Przyjrzyjcie się również naszym usługom G-Box i Kontenerom Chłodniczym - może tutaj znajdziecie to,  czego potrzebujecie!

Kontener chłodniczy

Rodzaj kontenera do transportu morskiego o specjalnej konstrukcji pozwalającej utrzymać zmienioną atmosferę (izolowaną, ciepłą, chłodną, zamrożoną) w połączeniu z nadzorem nad poziomem CO2 i innymi opcjami:

 • GEODIS zajmuje się wysyłkami kontenerów chłodniczych o długości 20, 40 i 45 stóp.
 • Wysyłka za pośrednictwem wiodących armatorów
 • Zarządzanie dokumentacją
 • Monitorowanie wysyłki i widoczność ładunku door-to-door

Dystrybucja w temperaturze pokojowej (15 - 25° C)

Niezależnie od rodzaju transportu, GEODIS może zaprojektować rozwiązania o w pełni kontrolowanej temperaturze otoczenia na wszystkich kontynentach, door-to-door:

 • Dystrybucja w kontrolowanej temperaturze
 • Przechowywanie w chłodniach
 • Stałe monitorowanie i raportowanie temperatury

Opracowanie takiego rozwiązania wymaga szczegółowego planowania i badania, tak aby zapewnić nieprzerwany nadzór nad temperaturą we wszystkich punktach łańcucha dystrybucji. Jeżeli potrzebujecie takiego rozwiązania , zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami ds. transportu chłodniczego, którzy przygotują pierwsze spotkanie wprowadzające. Przyjrzyjcie się również  naszym usługom G-Box i Kontenerom Chłodniczym - może tutaj znajdziecie to, czego potrzebujecie!

 

IRIS

IRIS

IRIS to jedna wspólna platforma do zarządzania zamówieniami, etapami wysyłki/odchyleniami od planu transportu, do monitorowania faktur oraz zarządzania powiadomieniami. Aplikacja połączona jest z całą naszą siecią biur i przedstawicieli.

> PRZEJDŹ DO IRIS

Publikacje prasowe

Publikacje prasowe

10/27/2016

GEODIS, a new logistics partner for Giordano Vini in Italy Czytaj dalej

Wszystkie komunikaty prasowe

Wiadomości

Wiadomości

09/20/2016

Spotkajcie się z GEODIS na Szczycie 3PL w Venlo w dniach 10-12 października Czytaj dalej

Zobacz wszystkie wiadomości