Usługi o wartości dodanej

Dowiedz się więcej o naszych Usługach o Wartości Dodanej Freight Forwarding.

Dystrybucja i cross docking

Distribution & cross docking Dostawa Waszych towarów na czas, door-to-door, z jednego kontynentu na drugi to jedno. Czymś całkiem innym jest wykorzystanie tego czasu wysyłki na uwolnienie zamrożonego kapitału Waszej firmy. Nasze usługi dystrybucji i cross-docking umożliwiają Wam zwiększenie obrotów w magazynach, uproszczenie administracji oraz przekształcenie kosztów stałych w koszty zmienne.

Transport w kontrolowanej temperaturze

Temperature Controlled Forwarding Niezależnie od rodzaju transportu, GEODIS ma doświadczenie w planowaniu rozwiązań w pełni nadzorowanego chłodniczego łańcucha dostaw na wszystkich kontynentach.

Sprawozdawczość w zakresie emisji

Emission reporting W dzisiejszym świecie, w którym we wszystkich branżach obowiązują zaostrzone przepisy i reguły bezpieczeństwa, GEODIS rozumie zasady i współpracuje ze swoimi klientami przy planowaniu, pomiarach i doskonaleniu ich całościowych praktyk w zakresie rozliczeń środowiskowych; czyni to za pomocą szerokiej gamy rozwiązań z obszaru zrównoważonego rozwoju, w tym usług sprawozdawczości dotyczących emisji.

Zamówienia i monitorowanie on-line: IRIS

On-line booking & tracking: IRIS IRIS to pojedyncza platforma do zarządzania zamówieniami, etapami wysyłki/odchyleniami od planu transportu, do monitorowania faktur oraz zarządzania powiadomieniami. Aplikacja jest podłączona do całej naszej sieci biur i przedstawicieli.

IRIS

IRIS

IRIS to jedna wspólna platforma do zarządzania zamówieniami, etapami wysyłki/odchyleniami od planu transportu, do monitorowania faktur oraz zarządzania powiadomieniami. Aplikacja połączona jest z całą naszą siecią biur i przedstawicieli.

> PRZEJDŹ DO IRIS

Publikacje prasowe

Publikacje prasowe

10/27/2016

GEODIS, a new logistics partner for Giordano Vini in Italy Czytaj dalej

Wszystkie komunikaty prasowe

Wiadomości

Wiadomości

09/20/2016

Spotkajcie się z GEODIS na Szczycie 3PL w Venlo w dniach 10-12 października Czytaj dalej

Zobacz wszystkie wiadomości