Usługi o wartości dodanej

Dowiedz się więcej o naszych Usługach o wartości dodanej w obszarze Contract Logistics.

Przepływy przychodzące do i wychodzące z magazynów

Inbound and outbound flows to/from warehouses Prowadzenie całości operacji logistycznych przez jednego dostawcę uprości Waszą organizację i zoptymalizuje koszty. Dzięki różnym pionom grupy oraz dostępowi do profesjonalnych partnerów, GEODIS oferuje szyte na miarę zintegrowane rozwiązania odpowiadające Waszym konkretnym potrzebom. Jedna osoba wyznaczona do kontaktu będzie koordynować wszystkie Wasze operacje transportowo-logistyczne i wszystkie umowy, zapewniając pełną klarowność.

Logistyka działań promocyjnych

Promotional logistics Skuteczne działania promocyjne takie, jak wprowadzanie nowych produktów, kampanie promocyjne i programy lojalnościowe mają kluczowe znaczenie, gdyż wpływają bezpośrednio na Waszą sprzedaż.

Serwis techniczny przed- i posprzedażny

Pre-sales & after-sales technical services W wysoce innowacyjnym środowisku biznesowym, w którym okres wprowadzania produktu na rynek staje się coraz krótszy, doświadczenie klienta staje się Waszym priorytetem. GEODIS zapewnia elastyczność i zręczność niezbędną, by sprostać oczekiwaniom Waszych klientów końcowych.

Order to cash

Order to cash Pełniąc od 20 lat rolę europejskiej hurtowni farmaceutycznej, GEODIS oferuje zintegrowane rozwiązanie, obejmujące obsługę relacji z klientami i zarządzanie produktami aż do etapu odbioru płatności.

Obsługa celna

Customs services Pragniecie uwolnić się od procedur celnych dotyczących Waszej działalności i handlu międzynarodowego lub wewnątrzwspólnotowego ? GEODIS posiada status Upoważnionego Przedsiębiorcy (Approved Economic Operator) (AEO) i oferuje szeroki zakres usług obejmujących formalności eksportowo-importowe. Zajmujemy się formalnościami takimi, jak odprawy celne, pozwolenia na import, deklaracje VAT i Intrastat na całym świecie.

Bezpieczne usługi i zarządzanie ukierunkowane na jakość

Secure services and quality driven management GEODIS dostarcza sprawdzone rozwiązania technologiczne zapewniające identyfikowalność na całej długości łańcucha dostaw, pozwalając na śledzenie produktów od magazynu do końcowej dostawy, uzyskując zwiększoną wydajność i efektywność.

Blog

Blog

Znajdź najnowsze wiadomości, historie i opinie dotyczące logistyki na naszym blogu Logistics Minded.

Publikacje prasowe

Publikacje prasowe

10/27/2016

GEODIS, a new logistics partner for Giordano Vini in Italy Czytaj dalej

Wszystkie komunikaty prasowe

Wiadomości

Wiadomości

09/20/2016

Spotkajcie się z GEODIS na Szczycie 3PL w Venlo w dniach 10-12 października Czytaj dalej

Zobacz wszystkie wiadomości