Usługi o wartości dodanej

Dowiedz się więcej o naszych Usługach o wartości dodanej Road Transport.

TMS

TMS Będący naszą własnością Transport Management System (TMS) dostarczający funkcje standardowe do szybkiego wdrożenia lub szczególne/dedykowane funkcje będące częścią projektu dotyczącego klienta:

Sterowanie operacjami przewozowymi i projektowanie planu przewozów

Transport operation steering and transport plan design GEODIS wspiera Cię w strategicznym, taktycznym i operacyjnym zarządzaniu przepływami transportowymi dzięki swym ekspertom z poszczególnych Linii Biznesowych oraz efektywnym zasobom transportowym.

Cross-docking: tnij koszty i konsoliduj przepływy logistyczne

Cross-docking: cut your costs and consolidate flows Cross-docking łączy przepływy przychodzące i wychodzące na jednej platformie. Proces ten, szczególnie dobrze dopasowany do potrzeb firm posiadających wielu dostawców, pozwala na konsolidację towarów w podziale na odbiorców i na optymalizację dostaw.

Logistyka na miejscu

On site logistics W pełni zintegrowany z Twoim działem produkcji i łańcuchem dostaw, GEODIS Road Transport zarządza Twoimi potrzebami transportowymi oraz przepływami fizycznymi i informatycznymi na terenie Twojego zakładu. Obejmuje to zadania logistyczne (dostawy materiałów, zarządzanie zapasami, wywóz wyprodukowanych towarów), zadania związane z produkcją, (kontrola, pakowanie / ochrona, pobieranie próbek, opakowania) oraz usługi dodatkowe (procedury celne, odbiór na terenie zakładu, zarządzanie odpadami).

Transport materiałów niebezpiecznych

Hazardous materials transport Pracownicy GEODIS Road Transport zyskali uznanie firm chemicznych i gazowych za swoją wiedzę w dziedzinie bezpieczeństwa i wysyłają co roku 3 335 000 ton produktów ciekłych i gazowych na terenie całej Europy.

Pokładowe systemy IT

Onboard IT systems W ramach swego rozwoju GEODIS Road Transport wyposażył swoją flotę pojazdów w dostęp do informacji na trasie. Możliwy jest również dostęp do konkretnych danych dotyczących ładunku i dostawy. Dzięki naszemu proaktywnemu działowi systemów informatycznych oraz zespołowi ekspertów, poziom tej usługi osiągnął wysoki standard.

eZenith

Sprawdź swoją przesyłkę online

> ZENITH TRANSPORT


> ZENITH LLP

Publikacje prasowe

Publikacje prasowe

10/27/2016

GEODIS, a new logistics partner for Giordano Vini in Italy Czytaj dalej

Wszystkie komunikaty prasowe

Wiadomości

Wiadomości

09/20/2016

Spotkajcie się z GEODIS na Szczycie 3PL w Venlo w dniach 10-12 października Czytaj dalej

Zobacz wszystkie wiadomości