Usługi o wartości dodanej

Dowiedz się więcej o naszych Usługach o wartości dodanej Road Transport.

Sterowanie operacjami przewozowymi i projektowanie planu przewozów

Transport operation steering and transport plan design GEODIS wspiera Cię w strategicznym, taktycznym i operacyjnym zarządzaniu przepływami transportowymi dzięki swym ekspertom z poszczególnych Linii Biznesowych oraz efektywnym zasobom transportowym.

Cross-docking: tnij koszty i konsoliduj przepływy logistyczne

Cross-docking: cut your costs and consolidate flows Cross-docking łączy przepływy przychodzące i wychodzące na jednej platformie. Proces ten, szczególnie dobrze dopasowany do potrzeb firm posiadających wielu dostawców, pozwala na konsolidację towarów w podziale na odbiorców i na optymalizację dostaw.

Logistyka na miejscu

On site logistics W pełni zintegrowany z Twoim działem produkcji i łańcuchem dostaw, GEODIS Road Transport zarządza Twoimi potrzebami transportowymi oraz przepływami fizycznymi i informatycznymi na terenie Twojego zakładu. Obejmuje to zadania logistyczne (dostawy materiałów, zarządzanie zapasami, wywóz wyprodukowanych towarów), zadania związane z produkcją, (kontrola, pakowanie / ochrona, pobieranie próbek, opakowania) oraz usługi dodatkowe (procedury celne, odbiór na terenie zakładu, zarządzanie odpadami).

Transport materiałów niebezpiecznych

Hazardous materials transport Pracownicy GEODIS Road Transport zyskali uznanie firm chemicznych i gazowych za swoją wiedzę w dziedzinie bezpieczeństwa i wysyłają co roku 3 335 000 ton produktów ciekłych i gazowych na terenie całej Europy.

Pokładowe systemy IT

Onboard IT systems W ramach swego rozwoju GEODIS Road Transport wyposażył swoją flotę pojazdów w dostęp do informacji na trasie. Możliwy jest również dostęp do konkretnych danych dotyczących ładunku i dostawy. Dzięki naszemu proaktywnemu działowi systemów informatycznych oraz zespołowi ekspertów, poziom tej usługi osiągnął wysoki standard.

TMS

TMS Będący naszą własnością Transport Management System (TMS) dostarczający funkcje standardowe do szybkiego wdrożenia lub szczególne/dedykowane funkcje będące częścią projektu dotyczącego klienta:

eZenith

Sprawdź swoją przesyłkę online

> ZENITH TRANSPORT


> ZENITH LLP

Publikacje prasowe

Publikacje prasowe

10/27/2016

GEODIS, a new logistics partner for Giordano Vini in Italy Czytaj dalej

Wszystkie komunikaty prasowe

Wiadomości

Wiadomości

09/20/2016

Spotkajcie się z GEODIS na Szczycie 3PL w Venlo w dniach 10-12 października Czytaj dalej

Zobacz wszystkie wiadomości