Usługi GEODIS niosące wartość dodaną dla rynku przemysłowego

Rozwiązaniom GEODIS towarzyszą usługi niosące wartość dodaną dostosowane do potrzeb wszystkich branż przemysłowych. Od montażu do pakowania poprzez obsługę formalności celnych, zespoły GEODIS mają jeden cel: przezwyciężanie Waszych trudności w zakresie logistyki

Projekty przemysłowe

Dysponując dedykowaną siecią 400 pracowników na całym świecie, GEODIS wspiera na co dzień duże projekty przemysłowe wielu branż. Niezależnie od Waszego projektu, wolumenu czy lokalizacji, nasz doświadczony zespół może wnieść know-how jeśli chodzi o następujące branże:

 • Wydobycie i przetwórstwo ropy naftowej i gazu ziemnego
 • Kolejnictwo
 • Energetyka
 • Energetyka źródeł odnawialnych
 • Górnictwo
 • Energetyka jądrowa
 • Infrastruktura

Transport chemikaliów

Jako długoletni partner wiodących firm na rynku chemicznym i gazowym, GEODIS jest ekspertem w dziedzinie transportu chemikaliów płynnych i masowego przewozu gazu na terenie Europy. Zapewniamy bezpieczne rozwiązania umożliwiające transport towarów wrażliwych, wykorzystując sprawdzone i audytowane procesy bezpieczeństwa, szeroką gamę narzędzi specjalistycznych oraz europejską sieć w pełni dedykowaną dla branż gazowej i chemicznej.

Kontrola jakości

GEODIS razem z klientami współtworzył specjalistyczne procedury w zakresie kontroli jakości. Procedury te podlegają regularnym przeglądom, aby osiągnąć ciągłą poprawę ich efektywności. 

Części zamienne i usługi techniczne 

Jesteśmy świadomi licznych wyzwań, jakie mogą pojawić się przed firmami w branży przemysłowej. Od obsługi uzupełniania zapasów, napraw i konserwacji po dostarczanie części technikom, GEODIS opracował wszechstronną gamę usług odpowiadających na Wasze codzienne potrzeby:

 • Planowanie i uzupełnianie zapasów;
 • Zarządzanie i dostarczanie pilnych i planowych zamówień części zamiennych;
 • Obsługa zwrotów i konserwacji;
 • Naprawy, remonty, demontaże, odzysk i utylizacja sprzętu;
 • Infolinie klientów.

Control Tower (Wieża Kontrolna)

Czy Wasza firma potrzebuje większego skupienia się na podstawowej działalności? Nasza usługa Control Tower zapewnia całościową kontrolę operacyjną i koordynację wszystkich działań związanych z łańcuchem dostaw. Za pomocą rozwiązań elektronicznych GEODIS zarządza przepływami klientów w czasie rzeczywistym dostarczając dokładnych Key Performance Indicators. Gwarantujemy pełną możliwość śledzenia Waszych towarów i obsługę wszystkich formalności celnych.

Agencja Celna 

Zachowując pełną zgodność z przepisami w zakresie pośrednictwa celnego i podatkowego dajemy Wam możliwość skorzystania z doświadczenia dedykowanych zespołów w zakresie ceł i administracji handlu zagranicznego, łącznie z pełnym zakresem usług opracowanych we współpracy z organami celnymi.

Zarządzanie zapasami przez dostawcę (Vendor managed inventory - VMI)

GEODIS oferuje pełne spektrum usług zarządzania zapasami przez dostawcę (VMI). Nasze zespoły są w pełni do Waszej dyspozycji, dostarczając dedykowane rozwiązania usprawniające zarządzanie zapasami w Waszych łańcuchach dostaw. Korzystając z wysokowydajnych narzędzi IT, możemy pomóc w optymalizacji całościowego zarządzania zapasami.

Publikacje prasowe

Publikacje prasowe

10/27/2016

GEODIS, a new logistics partner for Giordano Vini in Italy Czytaj dalej

Wszystkie komunikaty prasowe

Wiadomości

Wiadomości

09/20/2016

Spotkajcie się z GEODIS na Szczycie 3PL w Venlo w dniach 10-12 października Czytaj dalej

Zobacz wszystkie wiadomości