Sektory aktywności

Aby pomóc Wam sprostać wyzwaniom typowym dla danej branży, GEODIS projektuje, buduje, obsługuje oraz świadczy usługi doradcze w zakresie rozwiązań transportowych i logistycznych dostosowanych zarówno do tych wyzwań, jak i do indywidualnych potrzeb konkretnej firmy. Działając w ponad 120 krajach, GEODIS dysponuje specjalistami z dużą wiedzą odnośnie wielu sektorów aktywności. GEODIS może też sprawić, aby wiedza ta procentowała u Was przez wsparcie za pomocą szytych na miarę rozwiązań stanowiących wartość dodaną oraz usług pozwalających zoptymalizować przepływy informacji i materiałów fizycznych na wszystkich etapach łańcucha dostaw.

Handel detaliczny

Retail Detaliści często napotykają trudne wyzwania w zakresie transportu i logistyki, gdzie zderza się presja na dostępność produktów w sklepach, zarządzanie sezonowymi wahaniami popytu, dywersyfikacja jeśli chodzi o formaty dystrybucji i tak dalej. Jako kluczowy partner sieci detalicznych, GEODIS oferuje pełnozakresowe szyte na miarę rozwiązania odpowiadające precyzyjnie potrzebom operatora detalicznego i pozwalające poprawić jego wyniki i optymalizować koszty łańcucha dostaw.

Moda & Lifestyle

Fashion & Lifestyle Firmy działające w branży modowo-lifestylowej potrzebują niezawodnego i niezmiernie elastycznego partnera w zakresie transportu i logistyki o globalnym zasięgu. GEODIS pomaga zoptymalizować łańcuch dostaw, tym samym zwiększając przewagę konkurencyjną firmy. Nasze zespoły doskonale znają Wasze warunki działania (międzynarodowe zamówienia z wielu źródeł, wolumeny, sezonowość, krótkie cykle życia produktów), dzięki czemu mogą zaproponować zintegrowane, szyte na miarę rozwiązania idealnie dostosowane do Waszych potrzeb.

Produkty luksusowe

Luxury Goods Firmy z sektora produktów luksusowych stoją wobec rosnącej złożoności łańcucha dostaw uwarunkowanej trendami gospodarczymi takimi jak globalizacja i konsolidacja podmiotów. Doświadczenie i globalny zasięg działania sprawia, że GEODIS może sprostać nawet najwyższym wymaganiom klientów z tego sektora oferując im pełne wsparcie logistyczne end-to-end. Rozwiązania GEODIS obejmują wszystkie elementy od transportu lotniczego po dostawy do sklepów, uwzględniając usługi takie jak pakowanie i kontrola jakości aby zapewnić Waszym produktom konieczną ochronę i bezpieczeństwo.

Produkty szybkozbywalne (FMCG)

Fast Moving Consumer Goods Sektor FMCG jest znany z wysokiej częstotliwości zakupów, dużych wolumenów i ciągłych zmian. Kluczowe jest posiadanie elastycznego łańcucha logistycznego. GEODIS oferuje szyte na miarę rozwiązania i usługi niosące wartość dodaną i może współpracować z Wami przy usprawnianiu operacji.

Przemysł

Industrial Branża przemysłowa napotyka rozmaite wyzwania logistyczne związane z bezpieczeństwem, elastycznością i wysokimi wymaganiami technicznymi. GEODIS, jako doświadczony partner firm działających w branży przemysłowej, opracowuje i wykonuje rozwiązania logistyczne end-to-end dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta. Korzystając z dedykowanych zasobów ludzkich i materiałowych, nasza grupa pozwala Wam osiągać globalną konkurencyjność poprzez łańcuch dostaw.

Branża motoryzacyjna

Automotive Branżę motoryzacyjną z jej rozszerzającymi się sieciami dystrybucji, złożonymi łańcuchami dostaw i olbrzymią konkurencyjnością, charakteryzuje jeden z najwyższych poziomów wyzwań w ujęciu gospodarki globalnej. Co więcej, Wasza firma musi łączyć wydajność z troską o środowisko. Obecna jest ciągła presja na zwiększanie efektywności równolegle ze zmniejszaniem śladu węglowego. Aby pomóc Wam spełnić te cele w dziedzinie transportu i logistyki, GEODIS przygotował wszechstronny zestaw rozwiązań i podstawowych usług.

High-Tech

High-Tech Branża wysokich technologii wciąż rośnie w miarę wchodzenia na rynek nowych produktów i usług. W ciągu najbliższych pięciu lat około 60% tego wzrostu można będzie przypisać sektorowi mobilnemu, z rosnącymi globalnymi dostawami smartfonów i tabletów. W odpowiedzi na szczególne potrzeby logistyczne branży high-tech, GEODIS stworzył linię usług i rozwiązań niosących wartość dodaną.

Lotnictwo i obronność (Aerospace & Defense)

Aerospace & Defense Skrócone czasy postoju (TAT) i czasy realizacji oznaczają, że nie możecie sobie pozwolić na czekanie na części. GEODIS rozumie, że te same siły, które są źródłem fascynujących możliwości w branży lotnictwa i obronności, równocześnie są też źródłem wyzwań wymagających sprawnych rozwiązań. Nasza grupa dostarcza rozwiązań odpowiadających na szczególne wyzwania będące udziałem naszych klientów, obniżających koszty przez optymalizację łańcucha dostaw i zapewniających Wam możliwość skupienia się na rozwoju swojej działalności.

Publikacje prasowe

Publikacje prasowe

10/27/2016

GEODIS, a new logistics partner for Giordano Vini in Italy Czytaj dalej

Wszystkie komunikaty prasowe

Wiadomości

Wiadomości

09/20/2016

Spotkajcie się z GEODIS na Szczycie 3PL w Venlo w dniach 10-12 października Czytaj dalej

Zobacz wszystkie wiadomości