Zakres naszej pracy

Działania GEODIS oferują szeroki wachlarz możliwości zatrudnienia dla ścieżek kariery zgodnych z profilami poszczególnych umiejętności i ambicji. Istnieją otwory do różnych funkcji pracy w 5 branżach : Supply Chain Optimization, Freight Forwarding, Contract Logistics, Distribution & Express i Road Transport.

Supply Chain Optimization

Supply Chain Optimization jobs Sterowanie łańcuchem dostaw to codzienne wyzwanie, gdyż firmy starają się działać coraz sprawniej, nieustannie poszukując doskonałości operacyjnej oraz poprawy wyników finansowych. Osiągnięcie tych celów staje się bardziej skomplikowane z uwagi na coraz więcej międzynarodowych ograniczeń, nowych technologii, rosnącą liczbę kanałów dystrybucji i różnorodność zaopatrzenia. Dzięki swojemu ogólnoświatowemu zasięgowi i umiejętnościom w dziedzinie zaopatrzenia, GEODIS jest w stanie odpowiedzieć na Wasze wyzwania, zapewniając dopasowane do potrzeb doradztwo, współpracę z dostawcami i usługi koordynacji operacyjnej. DNA GEODIS to zrozumienie potrzeb każdego klienta i budowa dedykowanego rozwiązania optymalizującego jego łańcuch dostaw.

Freight Forwarding

Freight Forwarding jobs Dzięki globalnemu zasięgowi i obecności w 67 krajach, GEODIS jest jedną z największych firm spedycyjnych na świecie. Dostarczamy Wasze towary poprzez multimodalną sieć transportową (transport morski, lotniczy, drogowy i kolejowy), oferując wysokiej jakości usługi, w tym efektywną odprawę celną, wszystko w celu zapewnienia najszybszego dotarcia dóbr do miejsca przeznaczenia.

Contract Logistics

Contract Logistics jobs GEODIS dysponuje ponad 180 platformami, 300 000 m2 powierzchni magazynowej na świecie, co czyni go jednym z największych dostawców w dziedzinie Contract Logistics. Od magazynowania, poprzez zarządzanie centrami dystrybucji, aż po dostawy typu line-side, świadczymy szeroki zakres usług i oferujemy rozwiązania pozwalające na efektywne kosztowo zarządzanie logistyką klientów, na obniżenie kosztów magazynowania, zwiększanie obrotów zapasami i usprawnianie łańcucha dostaw.

Distribution & Express

Distribution & Express jobs Pion GEODIS specjalizuje się w przesyłkach ostatniej mili wspieranych przez zautomatyzowane rozwiązania zapewniające większą elastyczność, efektywność i niezawodność. Nasza zdolność wprowadzania innowacji i umiejętność dostosowania przepływów transportu drogowego do potrzeb klienta stanowią o naszej wiodącej pozycji.

Road Transport

Road Transport jobs Chcąc ułatwić Wam outsourcing procesów logistycznych i transportowych, GEODIS oferuje szeroki zakres usług transportu drogowego kontenerów i bulk freight: przeładunek bezpośredni (cross-docking), magazynowanie, zarządzanie zapasami, logistyka na miejscu, kompletowanie, działania przed i po- produkcyjne, przyjmowanie, kontrola jakości, odprawa celna, itd. Zapraszamy do zapoznania się z pełną gamą naszych usług.

Publikacje prasowe

Publikacje prasowe

10/27/2016

GEODIS, a new logistics partner for Giordano Vini in Italy Czytaj dalej

Wszystkie komunikaty prasowe

Wiadomości

Wiadomości

09/20/2016

Spotkajcie się z GEODIS na Szczycie 3PL w Venlo w dniach 10-12 października Czytaj dalej

Zobacz wszystkie wiadomości